UTE - ISK-Gyergyószentmiklós  
11:1 (3:1, 1:0, 7:0)

 
Eseménynapló:
2015.10.11 vasárnap - 18:35 - Újpesti Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 38 - alapszakasz A3
Játékvezető:  INCZE Miklós  TÓTH István    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 UTE kapus be: 1 Anfang József Gábor
00:00 ISK-Gyergyószentmiklós kapus be: 18 Egyed Kende
40:00 UTE kapus csere: 30 Papp Áron
47:28 ISK-Gyergyószentmiklós kapus csere: 1 Jakab Tamás
60:00 UTE kapus ki  
60:00 ISK-Gyergyószentmiklós kapus ki  
 
Gólok:       11:1 (3:1, 1:0, 7:0)
00:40 1:0 UTE gól: EQ 7 Banga Nándor Vilmos      (15 Németh József Roland)
     (+: 1, 3, 7, 14, 15, 21)                  (-: 18, 4, 7, 10, 16, 17)
06:04 2:0 UTE gól: EQ 14 Nyitrai Olivér      (3 Bulcsu Levente)
     (+: 1, 3, 10, 14, 22, 24)                  (-: 18, 4, 7, 10, 16, 17)
12:41 3:0 UTE gól: EQ 3 Bulcsu Levente  
     (+: 1, 3, 6, 10, 14, 22)                  (-: 18, 2, 9, 12, 14, 15)
15:39 3:1 ISK-Gyergyószentmiklós gól: EQ 4 Lázár Sebestyén  
     (+: 18, 4, 5, 7, 10, 12)                  (-: 1, 8, 9, 12, 17, 24)
27:37 4:1 UTE gól: +1 3 Bulcsu Levente  
     (+: 1, 3, 7, 14, 22, 24)                  (-: 18, 2, 7, 16, 17, -)
41:25 5:1 UTE gól: +2 7 Banga Nándor Vilmos  
     (+: 30, 3, 7, 14, 17, 22)                  (-: 18, 10, 16, 17, -, -)
42:13 6:1 UTE gól: +1 6 Péter Bence  
     (+: 30, 4, 6, 10, 12, 15)                  (-: 18, 2, 14, 15, 16, -)
47:28 7:1 UTE gól: -1 22 Ortenszky Tamás  
     (+: 30, 6, 8, 12, 22, -)                  (-: 18, 2, 5, 9, 12, 15)
49:15 8:1 UTE gól: +1 9 Deák Dániel  
     (+: 30, 3, 7, 9, 18, 24)                  (-: 1, 7, 15, 16, 17, -)
50:18 9:1 UTE gól: -1 7 Banga Nándor Vilmos  
     (+: 30, 3, 7, 14, 22, -)                  (-: 1, 3, 5, 9, 12, 15)
54:50 10:1 UTE gól: EQ 12 Kucsma Richárd Gyula      (9 Deák Dániel)
     (+: 30, 8, 9, 12, 21, 24)                  (-: 1, 2, 5, 9, 12, 15)
56:11 11:1 UTE gól: EQ 22 Ortenszky Tamás      (10 Radványi Benedek Roland)
     (+: 30, 3, 10, 14, 22, -)                  (-: 1, 7, 10, 14, 16, -)
 
Kiállítások: (2 - 6 - 10 - - - - = 18)      (0 - 12 - 6 - - - - = 18)
00:43 2p. 00:43 - 02:43 6 Péter Bence (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
24:46 2p. 24:46 - 26:46 24 Cseh István Róbert (UTE) - (INTRF - akadályozás)
25:49 2p. 25:49 - 27:37 10 György Szilárd (ISK-Gyergyószentmiklós) - (INTRF - akadályozás)
30:43 2p. 30:43 - 32:43 4 Lázár Sebestyén (ISK-Gyergyószentmiklós) - (SLASH - testreütés)
33:07 2p. 33:07 - 35:07 13 Kémenes Attila (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
33:30 2p. 33:30 - 35:30 2 Balázsi Márton Péter (UTE) - (HOLD - fogás)
35:43 2p. 35:43 - 37:43 1 Anfang József Gábor (UTE) - (TRIP - gáncsolás)
36:38 2p. 36:38 - 38:38 15 Kedves Tamás (ISK-Gyergyószentmiklós) - (HO-ST - botfogás)
39:35 2p. 39:35 - 41:25 4 Lázár Sebestyén (ISK-Gyergyószentmiklós) - (HOOK - bottal akasztás)
39:52 2p. 39:52 - 41:52 5 Diaconita Paul (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ELBOW - könyökhasználat)
41:59 2p. 41:59 - 42:13 12 Sándor Bence (ISK-Gyergyószentmiklós) - (TRIP - gáncsolás)
47:00 2p. 47:00 - 49:00 14 Nyitrai Olivér (UTE) - (KNEE - térdhasználat)
48:16 2p. 48:16 - 49:15 14 Bus Gergő Vince (ISK-Gyergyószentmiklós) - (HOOK - bottal akasztás)
49:43 2p. 49:43 - 51:43 21 Gáspár Balázs (UTE) - (HOLD - fogás)
51:03 2p. 51:03 - 53:03 15 Németh József Roland (UTE) - (CHARG - nem megengedett testjáték)
55:58 2p. 55:58 - 57:58 6 Péter Bence (UTE) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
55:58 2p. 55:58 - 57:58 7 Gál Áron (ISK-Gyergyószentmiklós) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
59:04 2p. 59:04 - 60:00 3 Bulcsu Levente (UTE) - (ELBOW - könyökhasználat)

UTE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Anfang József Gábor gk 1 0
2 Balázsi Márton Péter d 3 0
3 Bulcsu Levente c d 1 0
4 Taskó Norbert Tibor d 3 0
6 Péter Bence f 2 0
7 Banga Nándor Vilmos a f 1 0
8 Nagy András Áron d 2 0
9 Deák Dániel f 3 0
10 Radványi Benedek Roland f 2 0
11 Lászlóffy Botond Balázs f 4 0
12 Kucsma Richárd Gyula d 2 0
14 Nyitrai Olivér d 1 0
15 Németh József Roland f 1 0
17 Simon Péter f 3 0
18 Révász Botond d 4 0
21 Gáspár Balázs f 1 0
22 Ortenszky Tamás a f 2 0
24 Cseh István Róbert f 3 0
30 Papp Áron gk 2 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Mihály Jenő
Másodedző (AC)

ISK-Gyergyószentmiklós

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Jakab Tamás gk 2 0
2 Szász Márton a f 2 0
3 Pál Roland d 3 0
4 Lázár Sebestyén f 1 0
5 Diaconita Paul d 2 0
7 Gál Áron f 1 0
8 Vargyas Pál f 4 0
9 Bartis István f 2 0
10 György Szilárd f 1 0
11 Lázár Menyhért f 3 0
12 Sándor Bence d 2 0
13 Kémenes Attila d 3 0
14 Bus Gergő Vince f 3 0
15 Kedves Tamás f 2 0
16 Borsos Balázs c d 1 0
17 Portik Lukács Krisztián d 1 0
18 Egyed Kende gk 1 0
19 Csíki Lóránt f 3 0
20 Kosza Kristóf f 4 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) SZÁSZ János
Edző (HC) Kémenes Balázs
Másodedző (AC)