UTE B - Dunaújvárosi Acélbikák  
4:5 (0:0, 1:2, 3:3)

 
Eseménynapló:
2015.09.20 vasárnap - 18:35 - Újpesti Jégcsarnok    U-16 Bajnokság - U16 33 - alapszakasz B
Játékvezető:  HASZONITS Miklós      Vonalbíró:  BERKESI Balázs  MIZSÁK Péter
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 1 Hatalyák Máté
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 92 Barna Bence
40:00 UTE B kapus csere: 30 Anfang József Gábor
60:00 UTE B kapus ki  
60:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
 
Időkérés:
49:22 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
 
Gólok:       4:5 (0:0, 1:2, 3:3)
20:46 0:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 33 Csanádi Zsombor      (15 Subotic Srdan)
     (+: 92, 3, 15, 25, 26, 33)                  (-: 1, 4, 18, 21, 22, 24)
26:14 1:1 UTE B gól: EQ 4 Barta Áron      (18 Nikolov Martin Roland, 9 Béres Boldizsár)
     (+: 1, 4, 9, 18, 21, 24)                  (-: 92, 5, 11, 50, 80, 99)
39:37 1:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: -1 80 Gulácsi Ábris      (11 Strenk Olivér Dániel)
     (+: 92, 11, 26, 80, 88, -)                  (-: 1, 3, 5, 8, 9, 20)
42:10 1:3 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 15 Subotic Srdan      (33 Csanádi Zsombor)
     (+: 92, 3, 15, 25, 33, 88)                  (-: 30, 10, 15, 16, 17, 23)
45:38 2:3 UTE B gól: EQ 15 Endrei Tamás  
     (+: 30, 10, 15, 16, 17, 23)                  (-: 92, 3, 5, 15, 33, 88)
45:46 3:3 UTE B gól: EQ 3 Szabó Gergő      (9 Béres Boldizsár, 20 Hegedüs Márk)
     (+: 30, 3, 5, 8, 9, 20)                  (-: 92, 8, 42, 82, 87, 99)
49:22 4:3 UTE B gól: EQ 22 Ortenszky Tamás      (24 Faragó Mátyás)
     (+: 30, 4, 21, 22, 24, -)                  (-: 92, 5, 8, 26, 87, -)
53:34 4:4 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 8 Lódri Máté Gergő      (26 Hajdú Botond, 82 Béres Tamás)
     (+: 92, 8, 26, 82, 87, 88)                  (-: 30, 10, 15, 16, 17, 23)
58:32 4:5 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 15 Subotic Srdan      (26 Hajdú Botond)
     (+: 92, 15, 25, 26, 33, 99)                  (-: 30, 4, 5, 8, 18, 22)
 
Kiállítások: (4 - 16 - 4 - - - - = 24)      (4 - 6 - 2 - - - - = 12)
00:17 2p. 00:17 - 02:17 99 Sztupa Aurél (Dunaújvárosi Acélbikák) - (KNEE - térdhasználat)
03:16 2p. 03:16 - 05:16 3 Szabó Gergő (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
12:09 2p. 12:09 - 14:09 8 Gáspár Levente (UTE B) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
13:06 2p. 13:06 - 15:06 33 Csanádi Zsombor (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOLD - fogás)
23:45 2p. 23:45 - 25:45 15 Endrei Tamás (UTE B) - (CHE-H - fejre irányuló támadás)
23:45 10p. 25:45 - 35:45 15 Endrei Tamás (UTE B) - (MISC - fegyelmi büntetés)
30:09 2p. 30:09 - 32:09 26 Hajdú Botond (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
36:09 2p. 36:09 - 38:09 5 Gebei Bence László (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
36:09 2p. 36:09 - 38:09 3 Szabó Gergő (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
36:21 2p. 36:21 - 38:21 20 Hegedüs Márk (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
38:40 2p. 38:40 - 40:40 25 Borsos Erik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (CROSS - bottal lökés)
48:10 2p. 48:10 - 50:10 99 Sztupa Aurél (Dunaújvárosi Acélbikák) - (SLASH - testreütés)
48:10 2p. 48:10 - 50:10 9 Béres Boldizsár (UTE B) - (SLASH - testreütés)
50:19 2p. 50:19 - 52:19 23 Páterka Lilla (UTE B) - (SLASH - testreütés)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Hatalyák Máté gk 1 0
3 Szabó Gergő d 1 3
4 Barta Áron f 2 2
5 Tóth Ádám a d 1 2
8 Gáspár Levente d 1 2
9 Béres Boldizsár a f 1 9
10 Kovács Csenge f 3 0
15 Endrei Tamás f 1 2
16 Horváth Dominika f 3 0
17 Sebők András d 3 2
18 Nikolov Martin Roland f 2 3
20 Hegedüs Márk f 1 3
21 Szűcs Anita c d 2 1
22 Ortenszky Tamás f 2 3
23 Páterka Lilla f 3 1
24 Faragó Mátyás d 2 0
30 Anfang József Gábor gk 2 0
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Szuchánszki Dávid
Másodedző (AC)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
3 Pallós Péter f 3 2
5 Gebei Bence László d 1 1
7 Varga Zalán d 2 2
8 Lódri Máté Gergő f 2 2
11 Strenk Olivér Dániel a f 1 1
15 Subotic Srdan f 3 8
25 Borsos Erik d 3 0
26 Hajdú Botond a d 3 4
31 Koczka Jozefina f 4 1
33 Csanádi Zsombor f 3 2
42 Cselényi Viktória f 2 1
50 Barna Dávid f 1 5
80 Gulácsi Ábris c f 1 4
82 Béres Tamás f 4 2
87 Jelinek Demién f 2 0
88 Marsiske Hunor Levente d 2 1
92 Barna Bence gk 1 0
99 Sztupa Aurél d 1 1
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Balázs Csongor
Másodedző (AC)