ifj Ocskay Gábor JA B - UTE  
2:6 (0:1, 0:3, 2:2)

 
Eseménynapló:
2016.01.13 szerda - 18:30 - Székesfehérvár    U-16 Bajnokság - U16 164 - középszakasz A
Játékvezető:  TÍMÁR Balázs      Vonalbíró:  CSIBI József  KÁVÁSSY Zoltán
 
Kapusok:
00:00 ifj Ocskay Gábor JA B kapus be: 61 Horváth Dominik Csaba
00:00 UTE kapus be: 1 Márkus Levente
32:00 UTE kapus csere: 30 Kotsis Benjamin Márk
60:00 ifj Ocskay Gábor JA B kapus ki  
60:00 UTE kapus ki  
 
Gólok:       2:6 (0:1, 0:3, 2:2)
03:03 0:1 UTE gól: EQ 15 Páterka Bence      (21 Kovács Sebestyén, 29 Pokornyi Dávid)
     (+: 1, 10, 15, 21, 26, 29)                  (-: 61, 18, 42, 52, 56, 81)
22:54 0:2 UTE gól: EQ 23 Falus Ádám      (21 Kovács Sebestyén)
     (+: 1, 30, 10, 15, 17, 21)                  (-: 61, 17, 23, 62, 88, 92)
27:22 0:3 UTE gól: +2 21 Kovács Sebestyén      (27 Blazsej Krisztián, 15 Páterka Bence)
     (+: 1, 10, 15, 20, 21, 27)                  (-: 61, 11, 52, 81, -, -)
38:16 0:4 UTE gól: +1 24 Csatádi Gergely      (16 Birke Attila)
     (+: 30, 5, 16, 20, 24, 27)                  (-: 61, 18, 21, 52, 81, -)
55:06 0:5 UTE gól: EQ 24 Csatádi Gergely      (16 Birke Attila, 5 Molnár Attila Joachim)
     (+: 30, 5, 7, 16, 23, 24)                  (-: 61, 3, 11, 15, 22, 56)
55:49 0:6 UTE gól: EQ 14 Németh Kristóf Bálint  
     (+: 30, 12, 14, 20, 26, 29)                  (-: 61, 17, 18, 21, 52, 81)
58:06 1:6 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 3 Szabó Zalán Zoltán      (11 Pinczés Olivér, 15 Stadler Máté)
     (+: 61, 3, 11, 15, 22, 56)                  (-: 30, 5, 7, 16, 23, 24)
58:31 2:6 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 11 Pinczés Olivér  
     (+: 61, 3, 11, 15, 22, 56)                  (-: 30, 12, 14, 24, 26, 28)
 
Kiállítások: (2 - 42 - 14 - - - - = 58)      (8 - 2 - 22 - - - - = 32)
03:12 2p. 03:12 - 05:12 21 Kovács Sebestyén (UTE) - (CLIPP - nyírás)
05:44 2p. 05:44 - 07:44 12 Rózsahegyi András (UTE) - (HI-ST - magas bottal való játék)
10:51 2p. 10:51 - 12:51 23 Falus Ádám (UTE) - (HANDP - korongfogás)
16:27 2p. 16:27 - 18:27 21 Kovács Sebestyén (UTE) - (ROUGH - durva játék)
16:27 2p. 16:27 - 18:27 42 Roczanov Zsolt (ifj Ocskay Gábor JA B) - (INTRF - akadályozás)
21:34 PS - 27 Blazsej Krisztián (UTE) - (TRIP - gáncsolás)
22:54 2p. 22:54 - 22:54 17 Komáromy Botond (ifj Ocskay Gábor JA B) - (TRIP - gáncsolás)
24:01 2p. 24:01 - 26:01 81 Horváth Mátyás Előd (ifj Ocskay Gábor JA B) - (CLIPP - nyírás)
25:41 2p. 25:41 - 27:22 56 Rétfalvi Kristóf (ifj Ocskay Gábor JA B) - (TRIP - gáncsolás)
26:20 2p. 26:20 - 28:20 22 Horváth Milán (ifj Ocskay Gábor JA B) - (CROSS - bottal lökés)
32:30 2p. 32:30 - 34:30 21 Angyal Botond (ifj Ocskay Gábor JA B) - (HOOK - bottal akasztás)
33:40 2p. 33:40 - 35:40 24 Csatádi Gergely (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
37:51 2p. 37:51 - 38:16 42 Roczanov Zsolt (ifj Ocskay Gábor JA B) - (HOLD - fogás)
38:16 10p. 38:16 - 48:16 42 Roczanov Zsolt (ifj Ocskay Gábor JA B) - (MISC - fegyelmi büntetés)
38:16 20p. 38:16 - 60:00 42 Roczanov Zsolt (ifj Ocskay Gábor JA B) - (GA-MI - végleges fegyelmi büntetés)
40:18 2p. 40:18 - 42:18 21 Kovács Sebestyén (UTE) - (BOARD - palánkra lökés)
40:53 2p. 40:53 - 42:53 15 Páterka Bence (UTE) - (INTRF - akadályozás)
44:42 2p. 44:42 - 46:42 21 Kovács Sebestyén (UTE) - (SLASH - testreütés)
57:33 2p. 57:33 - 59:33 21 Kovács Sebestyén (UTE) - (ROUGH - durva játék)
57:33 2p. 59:33 - 60:00 21 Kovács Sebestyén (UTE) - (ROUGH - durva játék)
57:33 10p. 60:00 - 60:00 21 Kovács Sebestyén (UTE) - (MISC - fegyelmi büntetés)
57:33 2p. 57:33 - 59:33 29 Wéninger Balázs (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ROUGH - durva játék)
57:33 2p. 59:33 - 60:00 29 Wéninger Balázs (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ROUGH - durva játék)
57:33 10p. 60:00 - 60:00 29 Wéninger Balázs (ifj Ocskay Gábor JA B) - (MISC - fegyelmi büntetés)
58:56 2p. 58:56 - 60:00 24 Csatádi Gergely (UTE) - (CHARG - nem megengedett testjáték)

ifj Ocskay Gábor JA B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
3 Szabó Zalán Zoltán c f 2 2
11 Pinczés Olivér f 2 4
15 Stadler Máté f 2 2
17 Komáromy Botond f 3 0
18 Nochta Kristóf Zsombor a d 1 1
21 Angyal Botond a f 1 1
22 Horváth Milán d 2 1
23 Kóger Balázs László d 3 1
29 Wéninger Balázs f 4 5
42 Roczanov Zsolt f 1 0
52 Kis Olivér f 1 2
56 Rétfalvi Kristóf d 2 1
61 Horváth Dominik Csaba gk 1 0
62 Puska Kristóf d 3 1
81 Horváth Mátyás Előd d 1 0
88 Csibi Dániel f 3 0
92 Pados Áron f 3 1
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ondrejcik Rastislav
Másodedző (AC) Orgovány István

UTE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Márkus Levente gk 1 0
5 Molnár Attila Joachim f 2 0
7 Gáspár Levente d 3 0
10 Barta Dániel Péter f 1 0
12 Rózsahegyi András F 3 1
14 Németh Kristóf Bálint f 3 3
15 Páterka Bence a f 1 2
16 Birke Attila f 2 0
17 Szabó Zsolt d 4 1
20 Egyedi Zsolt c d 2 1
21 Kovács Sebestyén f 1 1
23 Falus Ádám a d 3 4
24 Csatádi Gergely f 2 3
26 Jarács Roland d 1 2
27 Blazsej Krisztián d 2 0
28 Kaposi József Csaba f 3 2
29 Pokornyi Dávid d 1 0
30 Kotsis Benjamin Márk GK 2 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Sibelka Dávid Péter
Edző (HC) Szongoth Kristóf
Másodedző (AC)