Gepárd JE - UTE B  
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)

 
Eseménynapló:
2016.02.13 szombat - 13:30 - Gepárd Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 426 - középszakasz B
Játékvezető:  PÁLKÖVI Baksa  PÁLKÖVI Zsombor Tamás    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 Gepárd JE kapus be: 1 Tóth Zsófia
00:00 UTE B kapus be: 30 Remete Gergő
40:00 UTE B kapus csere: 1 Papp Áron
60:00 Gepárd JE kapus ki  
60:00 UTE B kapus ki  
 
Időkérés:
52:40 Gepárd JE időkérés  
 
Gólok:       2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
01:17 0:1 UTE B gól: EQ 6 Stollár Szabolcs Richárd      (22 Balázs-Bécsi István)
     (+: 30, 2, 6, 14, 21, 22)                  (-: 1, 16, 25, 57, 65, 67)
02:02 1:1 Gepárd JE gól: EQ 5 Kovács Péter      (46 Jakab Zoltán Máté)
     (+: 1, 2, 5, 10, 46, 54)                  (-: 30, 5, 10, 16, 18, 23)
23:03 2:1 Gepárd JE gól: EQ 65 Mundi Vince  
     (+: 1, 8, 16, 19, 25, 65)                  (-: 30, 2, 10, 14, 16, 17)
23:22 2:2 UTE B gól: EQ 5 Hladony Kristóf Márk  
     (+: 30, 5, 7, 11, 18, 23)                  (-: 1, 8, 16, 19, 25, 65)
38:35 2:3 UTE B gól: EQ 11 Lászlóffy Botond Balázs      (5 Hladony Kristóf Márk)
     (+: 30, 3, 5, 7, 11, 13)                  (-: 1, 2, 5, 8, 10, 46)
39:36 2:4 UTE B gól: EQ 6 Stollár Szabolcs Richárd  
     (+: 30, 2, 6, 18, 21, 22)                  (-: 1, 16, 50, 54, 65, 66)
52:17 2:5 UTE B gól: EQ 11 Lászlóffy Botond Balázs  
     (+: 1, 2, 6, 11, 14, 21)                  (-: 1, 8, 16, 46, 55, 65)
 
Kiállítások: (4 - 14 - 6 - - - - = 24)      (6 - 16 - 8 - - - - = 30)
07:56 2p. 07:56 - 09:56 21 Gáspár Balázs (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
10:47 2p. 10:47 - 12:47 25 Csontos László Menyhért (Gepárd JE) - (KNEE - térdhasználat)
11:33 2p. 11:33 - 13:33 10 Barta Ádám (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
12:31 2p. 12:31 - 14:31 57 Hrabák Mikes Milán (Gepárd JE) - (HOOK - bottal akasztás)
18:08 2p. 18:08 - 20:08 16 Szabó Sándor (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
23:39 2p. 23:39 - 25:39 7 Matusek Gergely (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
24:48 2p. 24:48 - 26:48 11 Lászlóffy Botond Balázs (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
24:48 10p. 26:48 - 36:48 11 Lászlóffy Botond Balázs (UTE B) - (MISC - fegyelmi büntetés)
24:48 2p. 24:48 - 26:48 16 Plajner Iván Miklós (Gepárd JE) - (CROSS - bottal lökés)
24:48 2p. 26:48 - 28:48 16 Plajner Iván Miklós (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
24:48 10p. 28:48 - 38:48 16 Plajner Iván Miklós (Gepárd JE) - (MISC - fegyelmi büntetés)
26:30 2p. 26:30 - 28:30 13 Nerada Márk (UTE B) - (CHARG - nem megengedett testjáték)
43:47 2p. 43:47 - 45:47 10 Sárközy Bendegúz (Gepárd JE) - (TRIP - gáncsolás)
46:34 2p. 46:34 - 48:34 TEAM (UTE B) - (TOO-M - túl sok játékos)
49:30 2p. 49:30 - 51:30 3 Kiglics Adrián (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
52:34 2p. 52:34 - 54:34 16 Szabó Sándor (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
53:56 2p. 53:56 - 55:56 55 Farkas Boldizsár (Gepárd JE) - (TRIP - gáncsolás)
54:51 2p. 54:51 - 56:51 10 Sárközy Bendegúz (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
57:50 2p. 57:50 - 59:50 14 Tamás Zoltán (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)

Gepárd JE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Tóth Zsófia gk 1 0
2 Balog Gergő a d 1 0
5 Kovács Péter c f 1 0
8 Csabai Áron d 3 0
10 Sárközy Bendegúz f 1 0
16 Plajner Iván Miklós d 2 0
19 Kurián Soma Ákos f 3 0
25 Csontos László Menyhért f 2 0
46 Jakab Zoltán Máté f 1 0
50 Angelusz Áron Manó f 3 0
53 Józsa Orsolya f 4 0
54 Boleska Dániel d 1 0
55 Farkas Boldizsár f 3 0
57 Hrabák Mikes Milán a f 2 0
65 Mundi Vince f 2 0
66 Schlagmüller Tibor d 3 0
67 Ribárszki Iván d 2 0
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Fekecs Norbert
Másodedző (AC) Doór András

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Papp Áron gk 2 0
2 Balázsi Márton Péter c f 3 0
3 Kiglics Adrián a d 1 0
5 Hladony Kristóf Márk f 1 0
6 Stollár Szabolcs Richárd f 2 0
7 Matusek Gergely a f 1 0
10 Barta Ádám f 3 0
11 Lászlóffy Botond Balázs f 1 0
13 Nerada Márk d 1 0
14 Tamás Zoltán d 3 0
16 Szabó Sándor d 3 0
17 Ipolyszögi Botond f 3 0
18 Marton Zoltán d 2 0
21 Gáspár Balázs f 2 0
22 Balázs-Bécsi István f 2 0
23 Erdődy Balázs d 2 0
30 Remete Gergő gk 1 0
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)