Dunaújvárosi Acélbikák - UTE B  
5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

 
Eseménynapló:
2016.03.03 csütörtök - 17:30 - Dunaújváros    U-14 Bajnokság - U14 523 - rájátszás R4
Játékvezető:  ABONYI Attila  KEDVES Alfréd    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 2 Belya Viktor Ádám
00:00 UTE B kapus be: 1 Papp Áron
60:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
60:00 UTE B kapus ki  
 
Időkérés:
34:38 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
42:21 UTE B időkérés  
 
Gólok:       5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
07:14 1:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 99 Sztupa Aurél  
     (+: 2, 4, 5, 8, 19, 99)                  (-: 1, 6, 8, 18, 23, 29)
29:39 1:1 UTE B gól: EQ 5 Hladony Kristóf Márk  
     (+: 1, 5, 8, 14, 22, 29)                  (-: 2, 3, 4, 8, 9, 26)
38:38 2:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 4 Károly Róbert Nikolasz      (11 Strenk Olivér Dániel, 50 Barna Dávid)
     (+: 2, 4, 5, 11, 50, 99)                  (-: 1, 6, 8, 11, 14, 23)
41:25 3:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 45 Kudron Kristóf  
     (+: 2, 8, 19, 26, 33, 45)                  (-: 1, 10, 14, 15, 21, 23)
42:21 4:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 50 Barna Dávid      (11 Strenk Olivér Dániel)
     (+: 2, 4, 5, 11, 50, 99)                  (-: 1, 6, 8, 11, 23, 29)
53:23 5:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 11 Strenk Olivér Dániel      (4 Károly Róbert Nikolasz, 50 Barna Dávid)
     (+: 2, 4, 11, 26, 50, 66)                  (-: 1, 5, 10, 22, 23, 29)
 
Kiállítások: (2 - 2 - 18 - - - - = 22)      (2 - 2 - 20 - - - - = 24)
03:47 2p. 03:47 - 05:47 6 Stollár Szabolcs Richárd (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
11:09 2p. 11:09 - 13:09 99 Sztupa Aurél (Dunaújvárosi Acélbikák) - (INTRF - akadályozás)
30:26 2p. 30:26 - 32:26 17 Holczmann Gergő (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
32:12 2p. 32:12 - 34:12 26 Csergő Péter (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
53:23 10p. 53:23 - 60:00 3 Nerada Márk (UTE B) - (MISC - fegyelmi büntetés)
55:19 2p. 55:19 - 57:19 26 Csergő Péter (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOLD - fogás)
56:44 2p. 56:44 - 58:44 5 Hladony Kristóf Márk (UTE B) - (SLASH - testreütés)
56:44 2p. 56:44 - 58:44 5 Gebei Bence László (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ELBOW - könyökhasználat)
57:41 2p. 57:41 - 59:41 50 Barna Dávid (Dunaújvárosi Acélbikák) - (SLASH - testreütés)
58:33 2p. 58:33 - 60:00 99 Sztupa Aurél (Dunaújvárosi Acélbikák) - (DELAY - játék késleltetés)
59:48 2p. 59:48 - 60:00 11 Strenk Olivér Dániel (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
59:48 2p. 59:48 - 60:00 49 Linka Bence Benedek (Dunaújvárosi Acélbikák) - (DELAY - játék késleltetés)
59:48 2p. 59:48 - 60:00 50 Barna Dávid (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
59:48 2p. 59:48 - 60:00 10 Barta Ádám (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
59:48 2p. 59:48 - 60:00 29 Ritecz Richárd (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
59:48 2p. 60:00 - 60:00 11 Strenk Olivér Dániel (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
59:48 2p. 60:00 - 60:00 50 Barna Dávid (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
59:48 2p. 60:00 - 60:00 29 Ritecz Richárd (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
59:48 2p. 60:00 - 60:00 10 Barta Ádám (UTE B) - (ROUGH - durva játék)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
2 Belya Viktor Ádám GK 1 0
3 Vámos Alfréd Tibor D 2 0
4 Károly Róbert Nikolasz F 2 0
5 Gebei Bence László d 1 0
8 Lódri Máté Gergő f 2 0
9 Márkus Márkó f 3 0
11 Strenk Olivér Dániel c f 1 0
12 Jadlószki Máté Zoltán d 3 0
19 Wolf Dominik F 2 0
26 Csergő Péter a d 2 0
33 Kis Bence f 1 0
45 Kudron Kristóf F 3 0
49 Linka Bence Benedek f 3 0
50 Barna Dávid a F 1 0
66 Hajnal Kristóf Máté f 4 0
82 Rozsnyai Mátyás Bendegúz d 3 0
96 Szabó-Sáfár Benedek f 4 0
99 Sztupa Aurél d 1 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Peterdi Imre
Másodedző (AC) Strenk Hunor

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Papp Áron gk 1 0
3 Nerada Márk d 1 0
5 Hladony Kristóf Márk f 3 0
6 Stollár Szabolcs Richárd f 1 0
8 Gáspár Balázs f 1 0
10 Barta Ádám f 2 0
11 Lászlóffy Botond Balázs f 1 0
14 Tamás Zoltán d 2 0
15 Balázs-Bécsi István f 2 0
17 Holczmann Gergő d 3 0
18 Királyfalvi Marcell Dávid f 3 0
21 Nagy Zsombor f 2 0
22 Csajbók Levente f 3 0
23 Erdődy Balázs d 2 0
29 Ritecz Richárd d 1 0
30 Majoros Dániel gk 0 0
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)