UTE B - Gepárd JE  
5:4 (0:1, 3:1, 2:2)

 
Eseménynapló:
2016.02.28 vasárnap - 17:40 - Újpesti Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 519 - rájátszás R4
Játékvezető:  SÁNDOR Zsuzsanna  KÖVESI Bence    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 30 Majoros Dániel
00:00 Gepárd JE kapus be: 1 Tóth Zsófia
60:00 UTE B kapus ki  
60:00 Gepárd JE kapus ki  
 
Időkérés:
54:29 Gepárd JE időkérés  
59:10 UTE B időkérés  
 
Gólok:       5:4 (0:1, 3:1, 2:2)
02:05 0:1 Gepárd JE gól: EQ 16 Plajner Iván Miklós  
     (+: 1, 2, 16, 19, 46, 54)                  (-: 30, 2, 15, 17, 21, 23)
31:36 0:2 Gepárd JE gól: EQ 26 Ivády Milán      (46 Jakab Zoltán Máté)
     (+: 1, 18, 26, 46, 49, 58)                  (-: 30, 2, 7, 21, 23, 24)
32:55 1:2 UTE B gól: EQ 17 Simon Péter  
     (+: 30, 4, 5, 11, 17, 22)                  (-: 1, 16, 17, 26, 65, 66)
33:21 2:2 UTE B gól: +1 22 Lászlóffy Botond Balázs      (17 Simon Péter)
     (+: 30, 4, 5, 9, 17, 22)                  (-: 1, 19, 46, 54, 58, -)
36:17 3:2 UTE B gól: EQ 9 Deák Dániel      (8 Gáspár Balázs)
     (+: 30, 6, 7, 8, 9, 14)                  (-: 1, 16, 26, 47, 65, 66)
41:17 3:3 Gepárd JE gól: EQ 17 Sárközy Bendegúz  
     (+: 1, 16, 17, 19, 54, 66)                  (-: 30, 6, 7, 8, 9, 14)
44:55 4:3 UTE B gól: +1 15 Balázs-Bécsi István      (8 Gáspár Balázs, 6 Stollár Szabolcs Richárd)
     (+: 30, 6, 7, 8, 15, 22)                  (-: 1, 16, 46, 47, 54, -)
56:18 5:3 UTE B gól: EQ 21 Ipolyszögi Botond      (10 Barta Ádám)
     (+: 30, 4, 7, 10, 15, 21)                  (-: 1, 16, 19, 46, 54, 65)
59:10 5:4 Gepárd JE gól: EQ 47 Hrabák Mikes Milán  
     (+: 1, 2, 17, 26, 47, -)                  (-: 30, 5, 11, 17, 23, -)
 
Kiállítások: (2 - 0 - 2 - - - - = 4)      (0 - 2 - 4 - - - - = 6)
08:25 2p. 08:25 - 10:25 23 Erdődy Balázs (UTE B) - (SLASH - testreütés)
33:04 2p. 33:04 - 33:21 2 Balog Gergő (Gepárd JE) - (TRIP - gáncsolás)
43:54 2p. 43:54 - 44:55 66 Schlagmüller Tibor (Gepárd JE) - (TRIP - gáncsolás)
58:14 2p. 58:14 - 60:00 46 Jakab Zoltán Máté (Gepárd JE) - (HI-ST - magas bottal való játék)
58:46 2p. 58:46 - 60:00 4 Taskó Norbert Tibor (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Papp Áron gk 0 0
2 Balázsi Márton Péter a d 3 0
4 Taskó Norbert Tibor c d 1 0
5 Hladony Kristóf Márk f 1 0
6 Stollár Szabolcs Richárd f 1 0
7 Marton Zoltán d 2 0
8 Gáspár Balázs f 2 0
9 Deák Dániel a f 2 0
10 Barta Ádám f 3 0
11 Nerada Márk d 1 0
14 Tamás Zoltán d 2 0
15 Balázs-Bécsi István f 3 0
17 Simon Péter f 2 0
20 Nagy Zsombor f 4 0
21 Ipolyszögi Botond f 3 0
22 Lászlóffy Botond Balázs f 1 0
23 Erdődy Balázs d 3 0
24 Csajbók Levente f 4 0
30 Majoros Dániel gk 1 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)

Gepárd JE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Tóth Zsófia gk 1 0
2 Balog Gergő d 1 0
16 Plajner Iván Miklós a d 2 0
17 Sárközy Bendegúz f 3 0
18 Nagy Vitéz Sámuel d 3 0
19 Kurián Soma Ákos f 2 0
26 Ivády Milán f 1 0
46 Jakab Zoltán Máté f 3 0
47 Hrabák Mikes Milán c f 1 0
49 Józsa Orsolya f 3 0
54 Boleska Dániel f 2 0
58 Marsl Alexandra d 1 0
65 Mundi Vince a f 1 0
66 Schlagmüller Tibor d 2 0
           
           
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) BALOG Péter
Edző (HC) Fekecs Norbert
Másodedző (AC)