UTE B - Dunaújvárosi Acélbikák  
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

 
Eseménynapló:
2016.03.17 csütörtök - 17:40 - Újpesti Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 526 - rájátszás R4
Játékvezető:  LÁSZLÓ Lóránt  INCZE Miklós    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 30 Majoros Dániel
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 2 Belya Viktor Ádám
60:00 UTE B kapus ki  
60:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
 
Időkérés:
56:04 UTE B időkérés  
58:58 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
 
Gólok:       2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
35:12 1:0 UTE B gól: EQ 6 Stollár Szabolcs Richárd      (9 Deák Dániel)
     (+: 30, 6, 9, 11, 14, 21)                  (-: 2, 3, 4, 11, 66, 82)
46:41 2:0 UTE B gól: +1 6 Stollár Szabolcs Richárd  
     (+: 30, 6, 7, 8, 11, 21)                  (-: 2, 5, 8, 13, 33, -)
56:04 2:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 99 Sztupa Aurél      (82 Barna Dávid)
     (+: 2, 4, 5, 11, 82, 99)                  (-: 30, 2, 5, 10, 16, 22)
 
Kiállítások: (2 - 2 - 27 - - - - = 31)      (4 - 2 - 84 - - - - = 90)
01:28 2p. 01:28 - 03:28 19 Wolf Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
08:45 2p. 08:45 - 10:45 13 Linka Bence Benedek (Dunaújvárosi Acélbikák) - (SLASH - testreütés)
17:01 2p. 17:01 - 19:01 16 Révász Botond (UTE B) - (CROSS - bottal lökés)
22:46 2p. 22:46 - 24:46 21 Gáspár Balázs (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
36:33 2p. 36:33 - 38:33 11 Strenk Olivér Dániel (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
42:24 2p. 47:24 - 49:24 19 Wolf Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOLD - fogás)
42:24 10p. 49:24 - 59:24 19 Wolf Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (MISC - fegyelmi büntetés)
42:24 20p. 42:24 - 60:00 19 Wolf Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
42:24 25p. 42:24 - 60:00 19 Wolf Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
47:26 2p. 47:26 - 49:26 21 Gáspár Balázs (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
60:00 25p. 60:00 - 60:00 82 Barna Dávid (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
60:00 2p. 60:00 - 60:00 5 Gebei Bence László (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
60:00 25p. 60:00 - 60:00 2 Balázsi Márton Péter (UTE B) - (SLASH - testreütés)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Papp Áron gk 0 0
2 Balázsi Márton Péter c d 3 0
5 Hladony Kristóf Márk f 2 0
6 Stollár Szabolcs Richárd a f 3 0
7 Matusek Gergely f 2 0
8 Simon Péter f 2 0
9 Deák Dániel a f 1 0
10 Barta Ádám f 1 0
11 Nerada Márk d 1 0
13 Szabó Sándor d 2 0
14 Tamás Zoltán d 1 0
15 Balázs-Bécsi István f 3 0
16 Révász Botond d 2 0
17 Holczmann Gergő d 3 0
20 Nagy Zsombor f 3 0
21 Gáspár Balázs f 4 0
22 Csajbók Levente f 1 0
30 Majoros Dániel gk 1 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Mihály Jenő
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
2 Belya Viktor Ádám GK 1 0
3 Vámos Alfréd Tibor D 2 0
4 Károly Róbert Nikolasz F 1 0
5 Gebei Bence László d 1 0
8 Lódri Máté Gergő a f 2 0
9 Márkus Márkó f 3 0
11 Strenk Olivér Dániel c f 1 0
12 Jadlószki Máté Zoltán d 2 0
13 Linka Bence Benedek f 3 0
19 Wolf Dominik F 2 0
33 Kis Bence f 3 0
38 Piszmann Máté d 3 0
45 Kudron Kristóf F 2 0
66 Hajnal Kristóf Máté d 3 0
82 Barna Dávid a F 1 0
99 Sztupa Aurél d 1 0
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Strenk Hunor
Másodedző (AC) Borbás Gergely