Dunaújvárosi Acélbikák - UTE  
2:3 (0:2, 0:0, 2:1) - 2:2

 
Eseménynapló:
2017.02.20 hétfő - 18:00 - Dunaújváros    MOL Liga - MOL 235 - negyeddöntő
Játékvezető:  HASZONITS Miklós  JUHÁSZ Gábor    Vonalbíró:  KIS-KIRÁLY Barna  SOLTÉSZ Áron
 
Kapusok:
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 28 Duschek Dávid
00:00 UTE kapus be: 1 Sila Ales
58:07 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
60:00 UTE kapus ki  
 
Időkérés:
57:54 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
 
Gólok:       2:3 (0:2, 0:0, 2:1) - 2:2
06:54 0:1 UTE gól: +1 67 Frolik Martin      (13 Benk András, 3 Huba Peter)
     (+: 1, 3, 13, 18, 67, 92)                  (-: 28, 3, 62, 69, 82, -)
19:25 0:2 UTE gól: EQ 3 Huba Peter      (58 Pápa Márton, 66 Tóth Gergő)
     (+: 1, 3, 5, 58, 66, 71)                  (-: 28, 3, 20, 21, 25, 62)
47:04 1:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 20 Becze Tihamér      (16 Németh Péter, 82 Cseter Justin)
     (+: 28, 15, 16, 20, 25, 82)                  (-: 1, 3, 18, 42, 67, 81)
53:49 2:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 20 Becze Tihamér      (27 Ladygin Mykola, 5 Hudec Stanislav)
     (+: 28, 16, 20, 27, 82, -)                  (-: 1, 4, 13, 27, 42, 92)
56:52 2:3 UTE gól: EQ 5 Nemes Benjamin Zoltán      (92 Ropret Anze, 84 Hebar Andrej)
     (+: 1, 4, 5, 34, 84, 92)                  (-: 28, 3, 21, 62, 82, 90)
 
Kiállítások: (2 - 2 - 0 - - - - = 4)      (2 - 6 - 2 - - - - = 10)
06:09 2p. 06:09 - 06:54 20 Becze Tihamér (Dunaújvárosi Acélbikák) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
19:49 2p. 19:49 - 21:49 67 Frolik Martin (UTE) - (SLASH - testreütés)
22:15 2p. 22:15 - 24:15 13 Benk András (UTE) - (SLASH - testreütés)
31:12 2p. 31:12 - 33:12 3 Huba Peter (UTE) - (TRIP - gáncsolás)
31:28 2p. 31:28 - 33:28 34 Hegyi Ádám (UTE) - (BOARD - palánkra lökés)
38:28 2p. 38:28 - 40:28 38 Magosi Erik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (SLASH - testreütés)
40:23 2p. 40:23 - 42:23 81 Csanyi Karol (UTE) - (HOOK - bottal akasztás)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
3 Lencsés Tamás D 3 0
5 Hudec Stanislav D 2 3
6 Lévai Máté D 3 0
15 Hruby Gellért D 1 2
16 Németh Péter F 3 2
20 Becze Tihamér a F 2 4
21 Dansereau Keegan A F 1 4
24 Török Viktor F 2 1
25 Borbás Gergely F 2 0
27 Ladygin Mykola D 2 2
28 Duschek Dávid GK 1 0
38 Magosi Erik D 4 1
41 Koitmaa Villem-Henrik GK 0 0
62 Ölander Jere D 1 5
69 Odnoga Mátyás F 3 1
82 Cseter Justin F 1 5
86 Nagy Márk Máté F 3 1
90 Azari Zsolt C F 1 6
91 Tanka Lőrinc F 4 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Malkia Heikki
Másodedző (AC) Strenk Hunor

UTE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Sila Ales GK 1 0
3 Huba Peter D 1 2
4 Nagy Nilan D 2 3
5 Nemes Benjamin Zoltán F 1 3
9 Szalma Zsolt F 4 0
13 Benk András F 2 6
18 Sikorcin Ladislav F 3 8
22 Dömötör Róbert F 4 0
24 Kovács Attila D 3 1
27 Dósa Krisztián D 4 2
29 Ágoston Olivér GK 0 0
34 Hegyi Ádám a D 2 1
42 Nagy Richárd D 3 0
49 Gröschl Tamás A F 4 1
58 Pápa Márton F 1 2
66 Tóth Gergő F 1 3
67 Frolik Martin F 3 6
71 Kiss Dániel c D 1 1
81 Csanyi Karol F 3 3
84 Hebar Andrej F 2 4
88 Turbucz Martin Zoltán D 4 0
92 Ropret Anze F 2 1
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Dömötör Róbert id.
Edző (HC) Szilassy Zoltán
Másodedző (AC) Baróti Zsolt