UTE - DVTK Jegesmedvék   
lejátszva

 
Eseménynapló:
2016.11.20 vasárnap - 15:15 - Újpesti Jégcsarnok    U-12 Bajnokság - U12 309 - A csoport
Játékvezető:  Ferencz Tibor  Hajdú István    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 UTE kapus be: 1 Eőry Sebestyén
00:00 DVTK Jegesmedvék kapus be: 1 Nagy Dávid
27:00 UTE kapus csere: 30 Radnóti Kevin
27:00 DVTK Jegesmedvék kapus csere: 30 Dezső Zsolt
46:11 DVTK Jegesmedvék kapus ki  
54:00 UTE kapus ki  
 
Gólok:       lejátszva
 
Kiállítások: (1 - 8 - 2 - - - - = 11)      (2 - 5 - 2 - - - - = 9)
00:32 1p. 00:32 - 01:32 2 Szöllőssy Artúr (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
10:00 1p. 10:00 - 10:43 7 Mészáros Levente (DVTK Jegesmedvék) - (TRIP - gáncsolás)
17:54 1p. 17:54 - 18:54 4 Tóth Péter (DVTK Jegesmedvék) - (CROSS - bottal lökés)
19:50 1p. 19:50 - 20:50 9 Orosz Dominik (DVTK Jegesmedvék) - (TRIP - gáncsolás)
21:25 1p. 21:25 - 22:25 2 Szöllőssy Artúr (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
24:23 1p. 24:23 - 25:23 10 Horváth László (UTE) - (INTRF - akadályozás)
24:47 1p. 24:47 - 25:34 7 Mészáros Levente (DVTK Jegesmedvék) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
25:16 1p. 25:16 - 25:56 9 Orosz Dominik (DVTK Jegesmedvék) - (TRIP - gáncsolás)
30:40 1p. 30:40 - 31:40 10 Horváth László (UTE) - (INTRF - akadályozás)
32:00 1p. 32:00 - 33:00 9 Orosz Dominik (DVTK Jegesmedvék) - (ROUGH - durva játék)
32:00 1p. 32:00 - 33:00 18 Laskawy Ferenc (UTE) - (ROUGH - durva játék)
32:39 1p. 32:39 - 33:39 8 Bak Ármin (DVTK Jegesmedvék) - (ROUGH - durva játék)
32:39 1p. 32:39 - 33:39 8 Obsina Bálint (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
32:39 1p. 33:39 - 34:39 8 Obsina Bálint (UTE) - (ROUGH - durva játék)
33:55 1p. 33:55 - 34:55 10 Horváth László (UTE) - (TRIP - gáncsolás)
35:46 1p. 35:46 - 36:46 8 Obsina Bálint (UTE) - (KNEE - térdhasználat)
36:54 1p. 36:54 - 37:54 21 Csicsmann Balázs (UTE) - (HOLD - fogás)
37:34 1p. 37:34 - 38:34 5 Matyika Miksa Bendegúz (DVTK Jegesmedvék) - (TRIP - gáncsolás)
38:47 1p. 38:47 - 39:47 24 Mester Máté (UTE) - (TRIP - gáncsolás)
40:53 1p. 40:53 - 41:53 6 Gábor Imelda Tünde (DVTK Jegesmedvék) - (TRIP - gáncsolás)

UTE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Eőry Sebestyén GK 1 0
2 Szöllőssy Artúr D 1 0
3 Kázsmér Donát a D 3 0
4 Taskó Benedek F 3 0
5 Dobák Bendegúz F 2 0
7 Takács Bálint F 1 0
8 Obsina Bálint D 4 0
9 Kerekes Márk a D 2 0
10 Horváth László D 1 0
11 Polónyi Kristóf c F 1 0
12 Bárdos Andor F 2 0
13 Takács Levente D 2 0
15 Orgoványi György D 3 0
16 Nagy András F 3 0
18 Laskawy Ferenc F 2 0
21 Csicsmann Balázs F 1 0
24 Mester Máté F 3 0
30 Radnóti Kevin GK 2 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Markó István
Másodedző (AC) Zalavári Bence

DVTK Jegesmedvék

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Nagy Dávid GK 1 0
2 Borbély Ádám D 1 0
3 Pásztor Ákos D 3 0
4 Tóth Péter c F 3 0
5 Matyika Miksa Bendegúz F 2 0
6 Gábor Imelda Tünde D 2 0
7 Mészáros Levente F 1 0
8 Bak Ármin F 3 0
9 Orosz Dominik D 2 0
10 Sztermen Gusztáv a F 1 0
11 Filepkó Dániel F 2 0
16 Oláh Bence Balázs D 4 0
17 Kovács Bendegúz D 3 0
18 Pásztor József F 1 0
19 Farkas Olivér a D 1 0
21 Kiss-Manozo Mathew Gabriel F 2 0
22 Pitti Péter Csongor F 3 0
30 Dezső Zsolt GK 2 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Bíró Ignác
Másodedző (AC)