Dunaújvárosi Acélbikák - UTE   
lejátszva

 
Eseménynapló:
2016.10.21 péntek - 17:30 - Dunaújváros    U-12 Bajnokság - U12 319 - A csoport
Játékvezető:  ABONYI Attila  KOVÁTS Andrea    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 78 Leitgieb Dominik Tibor
00:00 UTE kapus be: 1 Eőry Sebestyén
27:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus csere: 30 Halász Márk
27:00 UTE kapus csere: 30 Radnóti Kevin
54:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
54:00 UTE kapus ki  
 
Gólok:       lejátszva
 
Kiállítások: (2 - 1 - 2 - - - - = 5)      (2 - 2 - 6 - - - - = 10)
04:35 1p. 04:35 - 05:35 10 Horváth László (UTE) - (TRIP - gáncsolás)
09:44 1p. 09:44 - 10:44 13 Denkmajer Ákos (Dunaújvárosi Acélbikák) - (INTRF - akadályozás)
15:21 1p. 15:21 - 16:21 13 Denkmajer Ákos (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
17:41 1p. 17:41 - 18:41 12 Bárdos Andor (UTE) - (HOOK - bottal akasztás)
20:16 1p. 20:16 - 21:16 18 Laskawy Ferenc (UTE) - (HOLD - fogás)
20:16 1p. 20:16 - 21:16 9 Erdősi Csanád (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOOK - bottal akasztás)
22:19 1p. 22:19 - 23:19 21 Csicsmann Balázs (UTE) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
34:13 PS - 13 Takács Levente (UTE) - (HOLD - fogás)
37:00 1p. 37:00 - 38:00 2 Szöllőssy Artúr (UTE) - (BOARD - palánkra lökés)
37:00 1p. 37:00 - 38:00 8 Obsina Bálint (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
38:06 1p. 38:06 - 39:06 20 Lack Bálint (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
42:15 1p. 42:15 - 43:15 8 Obsina Bálint (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
45:56 1p. 45:56 - 46:56 2 Szöllőssy Artúr (UTE) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
46:15 1p. 46:15 - 47:15 10 Horváth László (UTE) - (KNEE - térdhasználat)
47:25 1p. 47:25 - 48:25 9 Erdősi Csanád (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOOK - bottal akasztás)
48:53 1p. 48:53 - 49:53 6 Haranghy Bence (UTE) - (INTRF - akadályozás)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
6 Léhi Kristóf Tamás D 2 0
9 Erdősi Csanád F 3 0
10 Débics Dávid D 3 0
11 Rácz Levente a D 1 0
13 Denkmajer Ákos D 1 0
14 Molnár Botond Levente F 1 0
18 Piszmann Sándor C F 1 0
19 Barna Olivér A F 2 0
20 Lack Bálint F 3 0
25 Molnár Dorián D 4 0
28 Karaisaridis Georgios F 3 0
29 Kuminka Zsombor F 2 0
30 Halász Márk GK 2 0
37 Pinczés Kamill D 2 0
38 Nagy Benjámin F 1 0
49 Gubits Zsófia Anna D 3 0
78 Leitgieb Dominik Tibor GK 1 0
88 Nagy Dominik F 2 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Kis Attila
Edző (HC) Jávorics Gábor
Másodedző (AC)

UTE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Eőry Sebestyén GK 1 0
2 Szöllőssy Artúr D 1 0
3 Kázsmér Donát D 3 0
4 Taskó Benedek D 3 0
5 Dobák Bendegúz F 2 0
6 Haranghy Bence C F 1 0
8 Obsina Bálint F 1 0
9 Kerekes Márk D 1 0
10 Horváth László D 2 0
12 Bárdos Andor F 3 0
13 Takács Levente D 2 0
16 Nagy András A F 3 0
17 Polónyi Kristóf F 1 0
18 Laskawy Ferenc F 3 0
21 Csicsmann Balázs A F 2 0
22 Ladnyik Zsombor D 4 0
24 Mester Máté F 0 0
30 Radnóti Kevin GK 2 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Markó István
Másodedző (AC) Zalavári Bence