ISK-Gyergyószentmiklós - UTE   
lejátszva

 
Eseménynapló:
2017.01.28 szombat - 11:15 - Gyergyószentmiklós    U-12 Bajnokság - U12 356 - A csoport
Játékvezető:  MATHE Istvan      Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 ISK-Gyergyószentmiklós kapus be: 29 Csala Patrik
00:00 UTE kapus be: 30 Radnóti Kevin
27:00 ISK-Gyergyószentmiklós kapus csere: 1 Gergely Hunor
27:00 UTE kapus csere: 1 Eőry Sebestyén
54:00 ISK-Gyergyószentmiklós kapus ki  
54:00 UTE kapus ki  
 
Gólok:       lejátszva
 
Kiállítások: (4 - 1 - 5 - - - - = 10)      (2 - 1 - 17 - - - - = 20)
09:15 1p. 09:15 - 10:15 18 Laskawy Ferenc (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
15:33 1p. 15:33 - 16:33 29 Csala Patrik (ISK-Gyergyószentmiklós) - (TRIP - gáncsolás)
17:00 1p. 17:00 - 18:00 31 Szabó Tas (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
17:00 1p. 17:00 - 18:00 23 Szilveszter Adorján (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
17:00 1p. 17:00 - 18:00 5 Dobák Bendegúz (UTE) - (ROUGH - durva játék)
17:19 1p. 17:19 - 18:19 20 Czirják Zalán (ISK-Gyergyószentmiklós) - (TRIP - gáncsolás)
24:28 1p. 24:28 - 25:28 8 Molnár Ákos (ISK-Gyergyószentmiklós) - (BOARD - palánkra lökés)
25:48 1p. 25:48 - 26:48 17 Polónyi Kristóf (UTE) - (KNEE - térdhasználat)
37:00 1p. 37:00 - 38:00 18 Laskawy Ferenc (UTE) - (CHE-H - fejre, nyakra irányuló támadás)
37:00 10p. 38:00 - 48:00 18 Laskawy Ferenc (UTE) - (MISC - fegyelmi büntetés)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 8 Molnár Ákos (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 13 Csortán Dávid (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 14 Fazakas Bence (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 16 Köllő Koppány (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 32 Bende Áron (ISK-Gyergyószentmiklós) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 10 Horváth László (UTE) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 2 Szöllőssy Artúr (UTE) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 18 Laskawy Ferenc (UTE) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 8 Obsina Bálint (UTE) - (ROUGH - durva játék)
52:00 1p. 52:00 - 53:00 6 Haranghy Bence (UTE) - (ROUGH - durva játék)
53:00 1p. 53:00 - 54:00 17 Polónyi Kristóf (UTE) - (INTRF - akadályozás)

ISK-Gyergyószentmiklós

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Gergely Hunor GK 2 0
5 Elekes Dávid D 4 0
8 Molnár Ákos D 1 0
12 Fehér Csanád A D 3 0
13 Csortán Dávid D 1 0
14 Fazakas Bence F 1 0
15 Ferencz Ferdinánd F 2 0
16 Köllő Koppány C F 1 0
18 Albert Hunor F 4 0
20 Czirják Zalán F 3 0
21 Portik Hunor D 2 0
22 Salamon Róbert F 2 0
23 Szilveszter Adorján F 2 0
24 Tofán Tamás D 3 0
25 Kovács Szabolcs F 3 0
29 Csala Patrik GK 1 0
31 Szabó Tas A D 2 0
32 Bende Áron F 1 0
55 Simon Ákos F 3 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Ambrus Ignác
Edző (HC) Daradics Csaba
Másodedző (AC) Molnár Szabolcs

UTE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Eőry Sebestyén GK 2 0
2 Szöllőssy Artúr D 1 0
3 Kovács Máté D 2 0
5 Dobák Bendegúz F 2 0
6 Haranghy Bence F 1 0
8 Obsina Bálint F 1 0
9 Ladnyik Zsombor D 3 0
10 Horváth László D 1 0
12 Bárdos Andor a F 3 0
13 Takács Levente D 2 0
14 Sziráki Márton D 3 0
15 Orgoványi György D 4 0
16 Nagy András F 3 0
17 Polónyi Kristóf c F 2 0
18 Laskawy Ferenc a F 1 0
21 Csicsmann Balázs F 2 0
24 Mester Máté F 3 0
30 Radnóti Kevin GK 1 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Markó István
Másodedző (AC) Zalavári Bence