ISK-Csíkszereda - UTE   
lejátszva

 
Eseménynapló:
2017.01.29 vasárnap - 11:10 - Csíkszereda    U-12 Bajnokság - U12 357 - A csoport
Játékvezető:        Vonalbíró:  Rédai Botond  André Attila
 
Kapusok:
00:00 ISK-Csíkszereda kapus be: 1 Imets Máté
00:00 UTE kapus be: 1 Eőry Sebestyén
27:00 ISK-Csíkszereda kapus csere: 32 Bartis Ádám
27:00 UTE kapus csere: 30 Radnóti Kevin
53:16 ISK-Csíkszereda kapus ki  
54:00 UTE kapus ki  
 
Időkérés:
52:59 ISK-Csíkszereda időkérés  
 
Gólok:       lejátszva
 
Kiállítások: (3 - 13 - 3 - - - - = 19)      (4 - 25 - 0 - - - - = 29)
01:18 1p. 01:18 - 02:18 21 Csicsmann Balázs (UTE) - (TRIP - gáncsolás)
09:37 1p. 09:37 - 10:37 8 Obsina Bálint (UTE) - (CROSS - bottal lökés)
09:37 1p. 09:37 - 10:37 TEAM (UTE) - (MISC - fegyelmi büntetés)
14:55 1p. 14:55 - 15:55 22 Gál Szilárd (ISK-Csíkszereda) - (HOOK - bottal akasztás)
15:21 1p. 15:21 - 16:21 45 Ravasz Csanád (ISK-Csíkszereda) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
15:48 1p. 15:48 - 16:48 44 Szopos Böjte Szabolcs (ISK-Csíkszereda) - (HOOK - bottal akasztás)
15:48 1p. 15:48 - 16:48 6 Haranghy Bence (UTE) - (ROUGH - durva játék)
20:10 10p. 20:10 - 30:10 18 Laskawy Ferenc (UTE) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
24:59 1p. 24:59 - 25:33 10 Horváth László (UTE) - (HOOK - bottal akasztás)
24:59 1p. 24:59 - 25:59 2 Szöllőssy Artúr (UTE) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
24:59 10p. 25:59 - 35:59 2 Szöllőssy Artúr (UTE) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
28:00 1p. 28:00 - 29:00 10 Horváth László (UTE) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
28:00 1p. 28:00 - 29:00 6 Haranghy Bence (UTE) - (ROUGH - durva játék)
28:00 1p. 28:00 - 29:00 6 Sántha Deák Előd (ISK-Csíkszereda) - (ROUGH - durva játék)
31:42 1p. 31:42 - 32:42 34 Burján Róbert (ISK-Csíkszereda) - (CHE-H - fejre, nyakra irányuló támadás)
31:42 10p. 32:42 - 42:42 34 Burján Róbert (ISK-Csíkszereda) - (MISC - fegyelmi büntetés)
33:32 1p. 33:32 - 34:32 6 Haranghy Bence (UTE) - (ROUGH - durva játék)
33:49 1p. 33:49 - 34:49 76 Lőrincz Konrád (ISK-Csíkszereda) - (CROSS - bottal lökés)
37:55 1p. 37:55 - 38:55 13 Süveg István (ISK-Csíkszereda) - (TRIP - gáncsolás)
45:00 1p. 45:00 - 45:32 TEAM (ISK-Csíkszereda) - (BENCH - technikai kisbüntetés)
46:51 1p. 46:51 - 47:51 20 Siklódy Gergő (ISK-Csíkszereda) - (TRIP - gáncsolás)

ISK-Csíkszereda

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Imets Máté GK 1 0
3 Baraboi Csongor Roland D 3 0
6 Sántha Deák Előd D 1 0
9 Galaczi Norbert D 3 0
12 Süveg Botond F 2 0
13 Süveg István F 2 0
14 Balogh Áron F 1 0
15 Iuga Dávid-Cristian a F 3 0
16 Tőzsér Márton D 2 0
18 Kacsó-Casiadi Dániel F 3 0
19 Vitos Péter D 1 0
20 Siklódy Gergő F 2 0
22 Gál Szilárd F 3 0
32 Bartis Ádám GK 2 0
34 Burján Róbert a D 2 0
38 Kovács Milán F 1 0
44 Szopos Böjte Szabolcs F 1 0
45 Ravasz Csanád c F 4 0
76 Lőrincz Konrád F 4 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Balla Attila 2.
Edző (HC) Elekes Levente
Másodedző (AC) Koncsag Kinga

UTE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Eőry Sebestyén GK 1 0
2 Szöllőssy Artúr D 1 0
3 Kovács Máté D 2 0
5 Dobák Bendegúz F 2 0
6 Haranghy Bence F 1 0
8 Obsina Bálint F 1 0
9 Ladnyik Zsombor D 3 0
10 Horváth László D 1 0
12 Bárdos Andor a F 3 0
13 Takács Levente D 2 0
14 Sziráki Márton D 3 0
15 Orgoványi György D 4 0
16 Nagy András F 3 0
17 Polónyi Kristóf c F 2 0
18 Laskawy Ferenc a F 1 0
21 Csicsmann Balázs F 2 0
24 Mester Máté F 3 0
30 Radnóti Kevin GK 2 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Markó István
Másodedző (AC) Zalavári Bence