Dunaújvárosi Acélbikák - UTE Amatőr   
7:3 (3:2, 2:0, 2:1)

 
Eseménynapló:
2017.02.04 szombat - 21:00 - Dunaújváros    OB III. Bajnokság - OBIII 30 - alapszakasz
Játékvezető:  ABONYI Attila      Vonalbíró:  MÁRKUS János  KÁVÁSSY Zoltán
 
Kapusok:
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 1 Halász Gyula
00:00 UTE Amatőr kapus be: 97 Sipos Pál
44:03 UTE Amatőr kapus csere: 21 Regős János
60:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
60:00 UTE Amatőr kapus ki  
 
Gólok:       7:3 (3:2, 2:0, 2:1)
06:18 1:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 49 Horváth Gáspár      (21 Komáromi Dávid, 25 Láng Zoltán)
     (+: 1, 21, 23, 25, 26, 49)                  (-: 97, 6, 13, 15, 67, 68)
07:30 2:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 23 Jelinek Roland      (21 Komáromi Dávid)
     (+: 1, 21, 23, 25, 26, 83)                  (-: 97, 5, 10, 67, 69, 93)
13:10 2:1 UTE Amatőr gól: EQ 93 Frajka Botond  
     (+: 97, 8, 13, 15, 77, 93)                  (-: 1, 6, 44, 67, 89, 96)
16:15 2:2 UTE Amatőr gól: EQ 93 Frajka Botond      (8 Kovács Gergely, 77 Gál Tamás)
     (+: 97, 8, 13, 15, 77, 93)                  (-: 1, 6, 44, 61, 83, 90)
19:15 3:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 21 Komáromi Dávid      (49 Horváth Gáspár)
     (+: 1, 21, 25, 26, 49, 89)                  (-: 97, 8, 13, 30, 77, 93)
23:57 4:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: +1 49 Horváth Gáspár      (89 Halász Ákos, 23 Jelinek Roland)
     (+: 1, 21, 23, 44, 49, 89)                  (-: 97, 5, 67, 68, 69, -)
36:51 5:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 21 Komáromi Dávid  
     (+: 1, 21, 44, 61, 90, 96)                  (-: 97, 6, 10, 30, 67, 69)
44:03 6:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: +1 23 Jelinek Roland      (6 Kedves Alfréd, 61 Oros Pál)
     (+: 1, 6, 23, 44, 49, 61)                  (-: 21, 6, 30, 68, 77, -)
44:22 7:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 67 Szalavári Zsombor      (90 Győri Tamás, 96 Varga Gergely Károly)
     (+: 1, 25, 26, 67, 90, 96)                  (-: 21, 5, 10, 67, 69, 93)
55:03 7:3 UTE Amatőr gól: -1 93 Frajka Botond  
     (+: 21, 6, 10, 77, 93, -)                  (-: 1, 6, 44, 49, 90, 96)
 
Kiállítások: (0 - 14 - 2 - - - - = 16)      (2 - 8 - 6 - - - - = 16)
02:47 2p. 02:47 - 04:47 77 Gál Tamás (UTE Amatőr) - (HOOK - bottal akasztás)
22:51 2p. 22:51 - 23:57 30 Schittler Ákos (UTE Amatőr) - (INTRF - akadályozás)
26:48 2p. 26:48 - 28:48 30 Schittler Ákos (UTE Amatőr) - (SLASH - testreütés)
28:57 2p. 28:57 - 30:57 93 Frajka Botond (UTE Amatőr) - (INTRF - akadályozás)
28:57 2p. 28:57 - 30:57 21 Komáromi Dávid (Dunaújvárosi Acélbikák) - (INTRF - akadályozás)
29:58 10p. 29:58 - 39:58 6 Kedves Alfréd (Dunaújvárosi Acélbikák) - (MISC - fegyelmi büntetés)
33:45 2p. 33:45 - 35:45 13 Pál Krisztián (UTE Amatőr) - (ROUGH - durva játék)
33:45 2p. 33:45 - 35:45 25 Láng Zoltán (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
43:46 2p. 43:46 - 44:03 93 Frajka Botond (UTE Amatőr) - (KNEE - térdhasználat)
50:16 2p. 50:16 - 52:16 26 Láng Csaba (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOOK - bottal akasztás)
54:38 2p. 54:38 - 56:38 67 Horváth Csaba (UTE Amatőr) - (HOOK - bottal akasztás)
57:45 2p. 57:45 - 59:45 77 Gál Tamás (UTE Amatőr) - (CROSS - bottal lökés)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Halász Gyula GK 1 0
6 Kedves Alfréd A F 1 0
21 Komáromi Dávid F 2 0
23 Jelinek Roland F 3 0
25 Láng Zoltán D 1 0
26 Láng Csaba D 1 0
44 Krukk Balázs D 2 0
49 Horváth Gáspár c F 2 0
61 Oros Pál D 2 0
67 Szalavári Zsombor D 3 0
83 Kis Attila F 1 0
89 Halász Ákos A F 2 0
90 Győri Tamás F 1 0
96 Varga Gergely Károly F 3 0
           
           
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Gurisatti Róbert
Edző (HC) Halász Ákos
Másodedző (AC)

UTE Amatőr

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
5 Timár Balázs C D 1 0
6 Pichler Attila a D 2 0
8 Kovács Gergely F 2 0
10 Jankovics Péter F 1 0
13 Pál Krisztián F 3 0
15 Bokor Gábor D 3 0
21 Regős János GK 0 0
30 Schittler Ákos D 1 0
67 Horváth Csaba F 2 0
68 Keszthelyi Zoltán F 2 0
69 Homenko Alekszej F 1 0
77 Gál Tamás F 3 0
93 Frajka Botond F 1 0
97 Sipos Pál GK 0 0
           
           
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) REGŐS Péter
Edző (HC) Ványi Gergő
Másodedző (AC)