Gepárd JE - UTE B  
4:2 (1:0, 0:0, 3:2)

 
Eseménynapló:
2016.11.05 szombat - 16:30 - Gepárd Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 99 - II. csoport
Játékvezető:  Ferencz Tibor  Kövesi Bence    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 Gepárd JE kapus be: 1 Tóth Zsófia
00:00 UTE B kapus be: 1 Erdei Krisztián Zsolt
59:45 UTE B kapus ki  
60:00 Gepárd JE kapus ki  
 
Időkérés:
50:55 UTE B időkérés  
 
Gólok:       4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
06:29 1:0 Gepárd JE gól: EQ 35 Lambert Levente      (65 Mundi Vince)
     (+: 1, 15, 35, 47, 48, 65)                  (-: 1, 5, 8, 10, 15, 18)
42:03 2:0 Gepárd JE gól: EQ 35 Lambert Levente  
     (+: 1, 15, 26, 35, 55, 65)                  (-: 1, 2, 13, 15, 18, 24)
47:23 2:1 UTE B gól: EQ 13 Bárdos Bendegúz      (8 Királyfalvi Marcell Dávid)
     (+: 1, 8, 13, 22, 23, -)                  (-: 1, 8, 28, 47, 48, -)
49:46 3:1 Gepárd JE gól: +1 65 Mundi Vince      (35 Lambert Levente)
     (+: 1, 15, 35, 47, 48, 65)                  (-: 1, 10, 16, 22, 23, -)
52:28 3:2 UTE B gól: PS 8 Királyfalvi Marcell Dávid  
     (+: 8, -, -, -, -, -)                  (-: 1, -, -, -, -, -)
60:00 4:2 Gepárd JE gól: EN 35 Lambert Levente  
     (+: 1, 8, 20, 26, 35, 55)                  (-: 2, 10, 15, 16, 18, 21)
 
Kiállítások: (8 - 16 - 35 - - - - = 59)      (0 - 18 - 16 - - - - = 34)
PS - 15 Mizsei Dániel (UTE B) - ()
07:37 2p. 07:37 - 09:37 25 Angelusz Áron Manó (Gepárd JE) - (KNEE - térdhasználat)
08:00 2p. 08:00 - 10:00 65 Mundi Vince (Gepárd JE) - (TRIP - gáncsolás)
08:41 2p. 08:41 - 10:41 47 Balázs Noémi Mónika (Gepárd JE) - (CROSS - bottal lökés)
09:33 2p. 09:33 - 11:33 24 Szendrei Botond Bende (Gepárd JE) - (INTRF - akadályozás)
25:30 2p. 25:30 - 27:30 44 Hrabák Farkas (Gepárd JE) - (INTRF - akadályozás)
28:18 2p. 28:18 - 30:18 19 Kurián Soma Ákos (Gepárd JE) - (CROSS - bottal lökés)
31:23 2p. 31:23 - 33:23 24 Vona Szabolcs Tibor (UTE B) - (CROSS - bottal lökés)
34:44 10p. 34:44 - 44:44 44 Hrabák Farkas (Gepárd JE) - (MISC - fegyelmi büntetés)
34:44 2p. 34:44 - 36:44 8 Királyfalvi Marcell Dávid (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
37:02 2p. 37:02 - 39:02 1 Tóth Zsófia (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
37:22 2p. 37:22 - 39:22 23 Erdődy Balázs (UTE B) - (ELBOW - könyökhasználat)
37:22 10p. 37:22 - 47:22 1 Erdei Krisztián Zsolt (UTE B) - (MISC - fegyelmi büntetés)
39:22 2p. 39:22 - 41:22 22 Szöllőssy Artúr (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
43:25 2p. 43:25 - 45:25 15 Nádasy Márton (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
43:32 2p. 43:32 - 45:32 24 Szendrei Botond Bende (Gepárd JE) - (INTRF - akadályozás)
45:18 2p. 45:18 - 47:18 19 Kurián Soma Ákos (Gepárd JE) - (TRIP - gáncsolás)
46:11 2p. 46:11 - 48:11 21 Ipolyszögi Botond (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
49:15 2p. 49:15 - 49:46 15 Mizsei Dániel (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
50:55 2p. 50:55 - 52:55 24 Szendrei Botond Bende (Gepárd JE) - (TRIP - gáncsolás)
52:28 PS - 48 Kotsis Liza (Gepárd JE) - (SLASH - testreütés)
52:44 2p. 52:44 - 54:44 15 Nádasy Márton (Gepárd JE) - (INTRF - akadályozás)
53:20 5p. 53:20 - 58:20 65 Mundi Vince (Gepárd JE) - (INTRF - akadályozás)
53:20 20p. 53:20 - 60:00 65 Mundi Vince (Gepárd JE) - (GA-MI - végleges fegyelmi büntetés)
54:26 2p. 54:26 - 56:26 21 Ipolyszögi Botond (UTE B) - (ELBOW - könyökhasználat)
54:26 10p. 56:26 - 60:00 21 Ipolyszögi Botond (UTE B) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)

Gepárd JE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Tóth Zsófia GK 1 0
8 Ivády Milán F 1 0
9 Keresztély-Farkas Benedek F 3 0
15 Nádasy Márton A F 2 0
19 Kurián Soma Ákos C F 1 0
20 Patonai Csanád F 3 0
24 Szendrei Botond Bende D 1 0
25 Angelusz Áron Manó A F 1 0
26 Boleska Dániel D 2 0
28 Ivády Nina F 3 0
35 Lambert Levente F 2 0
42 Tussinger Ábel Domonkos F 4 0
44 Hrabák Farkas F 4 0
47 Balázs Noémi Mónika D 3 0
48 Kotsis Liza D 3 0
49 Józsa Orsolya F 4 0
55 Farkas Boldizsár D 2 0
65 Mundi Vince F 2 0
67 Ribárszki Iván D 1 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Hodos Detre
Edző (HC) Gergely Zsombor
Másodedző (AC)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Erdei Krisztián Zsolt GK 1 0
2 Zahorecz Bence F 2 0
5 Csajbók Levente F 3 0
7 Takács Bálint D 2 0
8 Királyfalvi Marcell Dávid F 1 0
9 Fazekas Bálint F 3 0
10 Barta Ádám A F 1 0
13 Bárdos Bendegúz F 2 0
14 Tamás Zoltán a D 2 0
15 Mizsei Dániel D 3 0
16 Klár Zalán Károly F 1 0
17 Polónyi Kristóf F 4 0
18 Jusztin Ábris D 3 0
21 Ipolyszögi Botond F 3 0
22 Szöllőssy Artúr D 1 0
23 Erdődy Balázs c D 1 0
24 Vona Szabolcs Tibor F 2 0
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)