UTE B - KMH  
3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

 
Eseménynapló:
2016.11.19 szombat - 14:35 - Újpesti Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 146 - II. csoport
Játékvezető:  Incze Miklós  Pályi-Kiss Patrik    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 1 Erdei Krisztián Zsolt
00:00 KMH kapus be: 93 Zöld-Bátkai Bálint
54:18 KMH kapus ki  
55:43 KMH kapus be: 93 Zöld-Bátkai Bálint
60:00 UTE B kapus ki  
60:00 KMH kapus ki  
 
Időkérés:
54:18 KMH időkérés  
55:43 UTE B időkérés  
 
Gólok:       3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
01:00 0:1 KMH gól: EQ 78 Gábor Miklós  
     (+: 93, 3, 28, 71, 78, 80)                  (-: 1, 3, 10, 12, 16, 28)
01:16 1:1 UTE B gól: EQ 24 Vona Szabolcs Tibor  
     (+: 1, 2, 11, 13, 14, 24)                  (-: 93, 8, 43, 45, 47, 48)
16:28 2:1 UTE B gól: EQ 20 Kovács Benedek      (14 Tamás Zoltán)
     (+: 1, 9, 11, 14, 17, 20)                  (-: 93, 3, 28, 71, 78, 80)
25:05 2:2 KMH gól: EQ 78 Gábor Miklós      (3 Gábor Dominik, 71 Domokos Tamás)
     (+: 93, 3, 43, 48, 71, 78)                  (-: 1, 3, 10, 12, 16, 28)
50:31 3:2 UTE B gól: EQ 21 Ipolyszögi Botond  
     (+: 1, 2, 3, 12, 21, 24)                  (-: 93, 19, 28, 72, 78, 80)
55:43 3:3 KMH gól: +1 52 Kozma Gergely András  
     (+: 3, 19, 48, 52, 72, 80)                  (-: 1, 3, 5, 10, 14, -)
59:02 3:4 KMH gól: EQ 48 Szénási Barnabás  
     (+: 93, 3, 19, 28, 48, 52)                  (-: 1, 5, 14, 21, 22, 23)
 
Kiállítások: (0 - 8 - 16 - - - - = 24)      (4 - 2 - 2 - - - - = 8)
11:31 2p. 11:31 - 13:31 19 Szarka Zsombor Ágoston (KMH) - (INTRF - akadályozás)
14:18 2p. 14:18 - 16:18 71 Domokos Tamás (KMH) - (ELBOW - könyökhasználat)
21:22 2p. 21:22 - 23:22 11 Vendrei Dániel (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
27:38 2p. 27:38 - 29:38 23 Jusztin Ábris (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
27:38 2p. 27:38 - 29:38 4 Szöllőssy Artúr (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
27:38 2p. 27:38 - 29:38 8 Pintér Zsombor (KMH) - (ROUGH - durva játék)
37:54 2p. 37:54 - 39:54 14 Tamás Zoltán (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
42:51 2p. 42:51 - 44:51 12 Ritecz Richárd (UTE B) - (ELBOW - könyökhasználat)
50:54 2p. 50:54 - 52:54 23 Jusztin Ábris (UTE B) - (HI-ST - magas bottal való játék)
50:54 2p. 50:54 - 52:54 71 Domokos Tamás (KMH) - (SLASH - testreütés)
54:18 2p. 54:18 - 55:43 11 Vendrei Dániel (UTE B) - (HOLD - fogás)
54:18 10p. 55:43 - 60:00 11 Vendrei Dániel (UTE B) - (MISC - fegyelmi büntetés)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Erdei Krisztián Zsolt GK 1 0
2 Zahorecz Bence F 2 0
3 Holczmann Gergő D 1 0
4 Szöllőssy Artúr D 3 0
5 Csajbók Levente F 3 0
9 Fazekas Bálint F 4 0
10 Barta Ádám F 1 0
11 Vendrei Dániel D 2 0
12 Ritecz Richárd D 1 0
13 Bárdos Bendegúz A F 2 0
14 Tamás Zoltán C D 2 0
16 Klár Zalán Károly A F 1 0
17 Polónyi Kristóf F 4 0
20 Kovács Benedek F 4 0
21 Ipolyszögi Botond F 3 0
22 Rutz Dávid Csongor D 3 0
23 Jusztin Ábris F 3 0
24 Vona Szabolcs Tibor F 2 0
28 Csicsmann Balázs F 1 0
30 Eőry Sebestyén GK 0 0
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Keszthelyi Miklós
Másodedző (AC)

KMH

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
3 Gábor Dominik F 2 0
8 Pintér Zsombor F 3 0
19 Szarka Zsombor Ágoston F 1 0
28 Tihanyi Olivér D 2 0
37 Balog András D 3 0
43 Büchinger Róbert D 1 0
45 Nagy Miklós Tamás F 3 0
47 Szegő Márton F 3 0
48 Szénási Barnabás A D 1 0
52 Kozma Gergely András c F 1 0
71 Domokos Tamás F 2 0
72 Hanzel Zsigmond F 1 0
78 Gábor Miklós a F 2 0
80 Kerkovits Ákos László D 2 0
93 Zöld-Bátkai Bálint GK 1 0
           
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Rusznyák Béla Szilárd
Másodedző (AC)