Dunaújvárosi Acélbikák - UTE B  
9:1 (2:0, 6:0, 1:1)

 
Eseménynapló:
2016.11.26 szombat - 12:15 - Dunaújváros    U-14 Bajnokság - U14 170 - II. csoport
Játékvezető:  ABONYI Attila  HORVÁTH Botond    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 16 Gyura Barnabás
00:00 UTE B kapus be: 1 Erdei Krisztián Zsolt
33:53 Dunaújvárosi Acélbikák kapus csere: 7 Kovács László
60:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
60:00 UTE B kapus ki  
 
Időkérés:
28:12 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
50:04 UTE B időkérés  
 
Gólok:       9:1 (2:0, 6:0, 1:1)
04:41 1:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 25 Mohai Armin      (2 Szabó Dominik)
     (+: 16, 2, 6, 25, 55, 66)                  (-: 1, 5, 14, 15, 21, 22)
14:31 2:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 41 Vinkler Vanda Linda      (45 Kudron Kristóf, 4 Károly Róbert Nikolasz)
     (+: 16, 4, 25, 41, 45, 73)                  (-: 1, 8, 10, 14, 16, 22)
29:38 3:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: +1 66 Hajnal Kristóf Máté      (4 Károly Róbert Nikolasz)
     (+: 16, 4, 9, 38, 45, 66)                  (-: 1, 3, 10, 12, 16, -)
31:07 4:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: -1 45 Kudron Kristóf  
     (+: 16, 4, 9, 38, 45, -)                  (-: 1, 9, 10, 13, 16, 17)
35:08 5:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 45 Kudron Kristóf      (4 Károly Róbert Nikolasz)
     (+: 7, 4, 17, 42, 45, 73)                  (-: 1, 3, 8, 10, 12, 16)
38:02 6:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: -1 9 Márkus Márkó      (38 Piszmann Máté)
     (+: 7, 9, 38, 42, 45, -)                  (-: 1, 2, 8, 10, 14, 16)
38:52 7:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: -1 9 Márkus Márkó  
     (+: 7, 9, 38, 42, 45, -)                  (-: 1, 8, 10, 14, 17, 21)
39:41 8:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 4 Károly Róbert Nikolasz  
     (+: 7, 2, 4, 17, 55, 66)                  (-: 1, 5, 12, 13, 15, 21)
56:18 9:0 Dunaújvárosi Acélbikák gól: +1 66 Hajnal Kristóf Máté  
     (+: 7, 2, 6, 17, 66, 73)                  (-: 1, 8, 10, 13, 16, -)
59:53 9:1 UTE B gól: +1 18 Jusztin Ábris  
     (+: 1, 9, 14, 18, 22, -)                  (-: 7, 4, 9, 55, -, -)
 
Kiállítások: (6 - 6 - 8 - - - - = 20)      (2 - 4 - 18 - - - - = 24)
00:16 2p. 00:16 - 02:16 42 Lengyel Ákos (Dunaújvárosi Acélbikák) - (CLIPP - nyírás)
11:45 2p. 11:45 - 13:45 21 Ipolyszögi Botond (UTE B) - (HOOK - bottal akasztás)
15:16 2p. 15:16 - 17:16 41 Vinkler Vanda Linda (Dunaújvárosi Acélbikák) - (SLASH - testreütés)
16:31 PS - 2 Szabó Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (DELAY - játék késleltetés)
17:46 2p. 17:46 - 19:46 4 Károly Róbert Nikolasz (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOOK - bottal akasztás)
23:48 2p. 23:48 - 25:48 73 Tóth Máté (Dunaújvárosi Acélbikák) - (INTRF - akadályozás)
27:04 2p. 27:04 - 29:04 18 Jusztin Ábris (UTE B) - (BOARD - palánkra lökés)
27:41 2p. 27:41 - 29:38 13 Sipos Marcell (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
30:54 2p. 30:54 - 32:54 2 Szabó Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (CROSS - bottal lökés)
37:25 2p. 37:25 - 39:25 4 Károly Róbert Nikolasz (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
48:06 2p. 48:06 - 50:06 12 Ritecz Richárd (UTE B) - (HOOK - bottal akasztás)
49:02 10p. 49:02 - 60:00 1 Erdei Krisztián Zsolt (UTE B) - (MISC - fegyelmi büntetés)
50:04 2p. 50:04 - 52:04 18 Jusztin Ábris (UTE B) - (BOARD - palánkra lökés)
51:09 2p. 51:09 - 53:09 55 Lajcs Márk (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
53:19 PS - 12 Ritecz Richárd (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
55:21 2p. 55:21 - 56:18 TEAM (UTE B) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
57:14 2p. 57:14 - 59:14 45 Kudron Kristóf (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOLD - fogás)
58:16 2p. 58:16 - 59:53 TEAM (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TOO-M - túl sok játékos)
58:20 2p. 59:14 - 60:00 66 Hajnal Kristóf Máté (Dunaújvárosi Acélbikák) - (DELAY - játék késleltetés)
59:03 2p. 59:03 - 60:00 2 Zahorecz Bence (UTE B) - (KNEE - térdhasználat)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
2 Szabó Dominik F 2 0
4 Károly Róbert Nikolasz c F 1 0
6 Mózes Márk F 2 0
7 Kovács László GK 2 0
9 Márkus Márkó F 1 0
16 Gyura Barnabás GK 1 0
17 Csergő Béla F 2 0
25 Mohai Armin F 3 0
38 Piszmann Máté D 1 0
41 Vinkler Vanda Linda D 3 0
42 Lengyel Ákos D 1 0
45 Kudron Kristóf a F 1 0
55 Lajcs Márk D 2 0
66 Hajnal Kristóf Máté a D 2 0
73 Tóth Máté D 3 0
           
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Gilbert Lee
Edző (HC) Borbás Gergely
Másodedző (AC) Strenk Hunor

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Erdei Krisztián Zsolt GK 1 0
2 Zahorecz Bence F 3 0
3 Holczmann Gergő D 2 0
5 Csajbók Levente F 2 0
8 Obsina Bálint F 1 0
9 Fazekas Bálint F 4 0
10 Barta Ádám F 1 0
12 Ritecz Richárd D 3 0
13 Sipos Marcell a D 3 0
14 Tamás Zoltán C D 1 0
15 Mizsei Dániel F 2 0
16 Klár Zalán Károly A F 1 0
17 Szöllőssy Artúr D 2 0
18 Jusztin Ábris F 4 0
20 Kovács Benedek F 3 0
21 Ipolyszögi Botond F 2 0
22 Rutz Dávid Csongor D 1 0
24 Vona Szabolcs Tibor F 3 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)