UTE B - Dunaújvárosi Acélbikák  
9:1 (1:0, 4:1, 4:0)

 
Eseménynapló:
2016.12.22 csütörtök - 18:10 - Újpesti Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 246 - II. csoport
Játékvezető:  Pálkövi Baksa  Somos Gergő    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 1 Erdei Krisztián Zsolt
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 16 Gyura Barnabás
30:30 Dunaújvárosi Acélbikák kapus csere: 94 Kóczián Balázs
47:46 Dunaújvárosi Acélbikák kapus csere: 16 Gyura Barnabás
60:00 UTE B kapus ki  
60:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
 
Időkérés:
39:55 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
39:55 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
42:31 UTE B időkérés  
 
Gólok:       9:1 (1:0, 4:1, 4:0)
18:58 1:0 UTE B gól: EQ 17 Jusztin Ábris      (12 Mizsei Dániel)
     (+: 1, 2, 6, 12, 17, 23)                  (-: 16, 2, 6, 38, 45, 55)
24:42 2:0 UTE B gól: EQ 10 Barta Ádám      (15 Simon Levente)
     (+: 1, 6, 10, 15, 16, 23)                  (-: 16, 1, 2, 6, 45, 71)
28:02 3:0 UTE B gól: EQ 8 Királyfalvi Marcell Dávid  
     (+: 1, 7, 8, 9, 13, 22)                  (-: 16, 8, 25, 38, 45, 71)
31:42 4:0 UTE B gól: EQ 2 Zahorecz Bence      (12 Mizsei Dániel)
     (+: 1, 2, 6, 12, 14, 23)                  (-: 94, 18, 28, 36, 45, 71)
36:05 5:0 UTE B gól: +1 12 Mizsei Dániel      (17 Jusztin Ábris)
     (+: 1, 2, 7, 12, 17, 22)                  (-: 94, 6, 25, 45, 71, -)
36:33 5:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 18 Denkmajer Ákos  
     (+: 94, 18, 28, 36, 55, 66)                  (-: 1, 5, 6, 21, 23, 24)
45:35 6:1 UTE B gól: EQ 22 Rutz Dávid Csongor  
     (+: 1, 2, 17, 21, 22, 23)                  (-: 94, 2, 38, 45, 55, 66)
47:12 7:1 UTE B gól: EQ 15 Simon Levente  
     (+: 1, 10, 11, 14, 15, 16)                  (-: 94, 8, 25, 38, 55, 66)
47:46 8:1 UTE B gól: EQ 15 Simon Levente      (10 Barta Ádám)
     (+: 1, 10, 11, 15, 16, 22)                  (-: 16, 2, 6, 13, 45, 71)
48:58 9:1 UTE B gól: EQ 7 Sipos Marcell      (9 Sántha Viktor)
     (+: 1, 6, 7, 8, 9, 13)                  (-: 16, 18, 28, 36, 55, 66)
 
Kiállítások: (0 - 2 - 4 - - - - = 6)      (2 - 6 - 2 - - - - = 10)
12:01 2p. 12:01 - 14:01 2 Szabó Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (INTRF - akadályozás)
32:32 2p. 32:32 - 34:32 38 Piszmann Máté (Dunaújvárosi Acélbikák) - (CROSS - bottal lökés)
34:10 2p. 34:10 - 36:05 2 Szabó Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
38:18 2p. 38:18 - 40:18 38 Piszmann Máté (Dunaújvárosi Acélbikák) - (BOARD - palánkra lökés)
39:55 2p. 39:55 - 41:55 5 Csajbók Levente (UTE B) - (HOOK - bottal akasztás)
40:56 2p. 40:56 - 42:56 1 Erdei Krisztián Zsolt (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
42:32 2p. 42:32 - 44:32 TEAM (UTE B) - (TOO-M - túl sok játékos)
57:54 2p. 57:54 - 59:54 2 Szabó Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (CHARG - szabálytalan testjáték)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Erdei Krisztián Zsolt GK 1 0
2 Zahorecz Bence F 4 0
5 Csajbók Levente F 3 0
6 Haranghy Bence D 3 0
7 Sipos Marcell A D 2 0
8 Királyfalvi Marcell Dávid F 2 0
9 Sántha Viktor F 2 0
10 Barta Ádám F 3 0
11 Sántha Botond D 2 0
12 Mizsei Dániel F 4 0
13 Bárdos Bendegúz F 1 0
14 Tamás Zoltán D 1 0
15 Simon Levente F 1 0
16 Klár Zalán Károly F 2 0
17 Jusztin Ábris F 4 0
21 Ipolyszögi Botond F 3 0
22 Rutz Dávid Csongor D 3 0
23 Erdődy Balázs c D 1 0
24 Vona Szabolcs Tibor A F 1 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Mihály Jenő
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Csergő Béla F 2 0
2 Szabó Dominik F 2 0
6 Mózes Márk F 2 0
8 Vinkler Vanda Linda F 1 0
13 Szabó Bence D 3 0
16 Gyura Barnabás GK 1 0
18 Denkmajer Ákos F 3 0
25 Mohai Armin F 1 0
28 Karaisaridis Georgios F 3 0
36 Lack Bálint F 3 0
38 Piszmann Máté A F 1 0
45 Kudron Kristóf C D 1 0
55 Lajcs Márk D 2 0
66 Hajnal Kristóf Máté a D 2 0
71 Lengyel Ákos D 1 0
94 Kóczián Balázs GK 2 0
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Borbás Gergely
Másodedző (AC)