UTE B - ifj Ocskay Gábor JA B  
3:2 bü. (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)

 
Eseménynapló:
2016.10.30 vasárnap - 12:10 - Újpesti Jégcsarnok    U-16 Bajnokság - U16 67 - II. csoport
Játékvezető:  Léber Frigyes      Vonalbíró:  Jakocs Ferenc  Soós Miklós
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 1 Papp Áron
00:00 ifj Ocskay Gábor JA B kapus be: 1 Pesti József
58:27 ifj Ocskay Gábor JA B kapus ki  
58:57 ifj Ocskay Gábor JA B kapus be: 1 Pesti József
65:00 UTE B kapus ki  
65:00 ifj Ocskay Gábor JA B kapus ki  
 
Időkérés:
57:24 ifj Ocskay Gábor JA B időkérés  
59:23 UTE B időkérés  
 
Gólok:       3:2 bü. (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)
12:10 1:0 UTE B gól: EQ 5 Bekó Lóránt  
     (+: 1, 5, 7, 11, 16, 27)                  (-: 1, 8, 36, 70, 82, 90)
27:15 1:1 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 13 Szekeres Tamás      (90 Csata Sebestyén)
     (+: 1, 10, 13, 34, 48, 90)                  (-: 1, 6, 16, 17, 20, 26)
33:49 2:1 UTE B gól: EQ 20 Nagy Zsombor      (16 Páterka Lilla, 11 Nerada Márk)
     (+: 1, 7, 11, 16, 20, 29)                  (-: 1, 4, 10, 34, 36, 48)
58:57 2:2 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 36 Szabó Csaba      (90 Csata Sebestyén, 10 Németh Kristóf)
     (+: 8, 10, 13, 36, 48, 90)                  (-: 1, 11, 16, 20, 26, 29)
65:00 3:2 UTE B gól: GWS 23 Nikolov Martin Roland  
     (+: 23, -, -, -, -, -)                  (-: 1, -, -, -, -, -)
 
Kiállítások: (2 - 2 - 4 - 2 - - = 10)      (2 - 2 - 0 - - - - = 4)
09:50 2p. 09:50 - 11:50 89 Gájer Botond (ifj Ocskay Gábor JA B) - (INTRF - akadályozás)
18:32 2p. 18:32 - 20:32 7 Kiglics Adrián (UTE B) - (CROSS - bottal lökés)
31:07 2p. 31:07 - 33:07 89 Gájer Botond (ifj Ocskay Gábor JA B) - (CROSS - bottal lökés)
35:22 2p. 35:22 - 37:22 7 Kiglics Adrián (UTE B) - (ELBOW - könyökhasználat)
45:55 2p. 45:55 - 47:55 26 Faragó Mátyás (UTE B) - (KNEE - térdhasználat)
52:10 2p. 52:10 - 54:10 6 Nagy András Áron (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
64:52 2p. 64:52 - 65:00 32 Szabó Sándor (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Papp Áron GK 1 0
5 Bekó Lóránt F 1 6
6 Nagy András Áron D 3 1
7 Kiglics Adrián D 2 1
9 Gáspár Balázs C F 1 3
10 Nyitrai Olivér F 4 1
11 Nerada Márk F 2 1
14 Dömötör Bence Márk F 1 9
16 Páterka Lilla F 2 1
17 Lőrik Szabolcs Péter F 3 2
20 Nagy Zsombor F 2 2
23 Nikolov Martin Roland A D 1 1
26 Faragó Mátyás D 3 0
27 Kucsma Richárd Gyula D 2 2
28 Balázs-Bécsi István F 3 1
29 Szűcs Anita A D 1 2
32 Szabó Sándor F 3 2
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ványi Gergő
Másodedző (AC)

ifj Ocskay Gábor JA B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Pesti József GK 1 0
3 Farkas Bence D 3 0
4 Schmidt Gergely F 3 0
7 Monics Máté F 3 0
8 Lánczos Patrik F 2 4
10 Németh Kristóf c F 1 4
11 Szakács Bence D 3 1
13 Szekeres Tamás F 1 6
33 Szautner Béla László F 4 0
34 Jenőfalvi Gergely D 1 1
36 Szabó Csaba a F 2 4
48 Gál Soma-Tamás D 1 2
70 Seres Attila D 2 1
71 Komm Martin F 4 0
81 Róth Dániel F 4 1
82 Horváth Imola F 2 0
89 Gájer Botond a D 2 2
90 Csata Sebestyén F 1 4
92 Pados Áron F 3 3
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ország Martin Péter
Másodedző (AC)