Gepárd JE - UTE B  
1:6 (0:2, 0:2, 1:2)

 
Eseménynapló:
2016.11.27 vasárnap - 10:35 - Gepárd Jégcsarnok    U-16 Bajnokság - U16 99 - II. csoport
Játékvezető:  Pálkövi Zsombor      Vonalbíró:  Tóth István  Szabó Máté
 
Kapusok:
00:00 Gepárd JE kapus be: 30 Tamáska Roland Alex
00:00 UTE B kapus be: 30 Remete Gergő
40:00 Gepárd JE kapus csere: 34 Bocsor Péter
60:00 Gepárd JE kapus ki  
60:00 UTE B kapus ki  
 
Gólok:       1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
01:50 0:1 UTE B gól: +1 29 Szabó Sándor  
     (+: 30, 6, 18, 26, 28, 29)                  (-: 30, 16, 24, 27, 50, -)
05:32 0:2 UTE B gól: EQ 7 Bekó Lóránt      (5 Nerada Márk)
     (+: 30, 5, 7, 9, 18, 23)                  (-: 30, 6, 14, 24, 25, 57)
25:01 0:3 UTE B gól: EQ 17 Lőrik Szabolcs Péter      (28 Nyitrai Olivér)
     (+: 30, 6, 17, 26, 28, 29)                  (-: 30, 6, 14, 24, 25, 57)
34:49 0:4 UTE B gól: EQ 13 Lászlóffy Botond Balázs  
     (+: 30, 5, 13, 26, 28, 29)                  (-: 30, 12, 15, 19, 26, 57)
45:03 1:4 Gepárd JE gól: EQ 14 Sipos András Miklós      (27 Rácz Ákos, 57 Hrabák Mikes Milán)
     (+: 34, 14, 19, 26, 27, 57)                  (-: 30, 6, 17, 26, 28, 29)
48:44 1:5 UTE B gól: EQ 17 Lőrik Szabolcs Péter      (2 Taskó Norbert Tibor)
     (+: 30, 2, 6, 9, 17, 29)                  (-: 34, 6, 19, 24, 27, 57)
48:56 1:6 UTE B gól: EQ 23 Nikolov Martin Roland      (27 Kucsma Richárd Gyula)
     (+: 30, 7, 12, 18, 23, 27)                  (-: 34, 14, 16, 19, 25, 57)
 
Kiállítások: (6 - 12 - 4 - - - - = 22)      (4 - 8 - 6 - - - - = 18)
01:26 2p. 01:26 - 01:50 14 Sipos András Miklós (Gepárd JE) - (HOOK - bottal akasztás)
08:42 2p. 08:42 - 10:42 5 Nerada Márk (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
10:31 2p. 10:31 - 12:31 7 Bekó Lóránt (UTE B) - (SLASH - testreütés)
10:51 2p. 10:51 - 12:51 27 Rácz Ákos (Gepárd JE) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
16:43 2p. 16:43 - 18:43 15 Molnár Bence (Gepárd JE) - (INTRF - akadályozás)
25:01 2p. 25:01 - 25:01 14 Sipos András Miklós (Gepárd JE) - (KNEE - térdhasználat)
29:32 2p. 29:32 - 31:32 14 Sipos András Miklós (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
29:32 2p. 29:32 - 31:32 25 Péter Csilla (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
29:32 2p. 29:32 - 31:32 2 Taskó Norbert Tibor (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
29:32 2p. 29:32 - 31:32 27 Kucsma Richárd Gyula (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
31:32 2p. 31:32 - 33:32 25 Péter Csilla (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
31:32 2p. 31:32 - 33:32 14 Sipos András Miklós (Gepárd JE) - (ROUGH - durva játék)
31:32 2p. 31:32 - 33:32 2 Taskó Norbert Tibor (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
31:32 2p. 31:32 - 33:32 27 Kucsma Richárd Gyula (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
37:05 2p. 37:05 - 39:05 19 Pinczi Domonkos (Gepárd JE) - (INTRF - akadályozás)
42:21 2p. 42:21 - 44:21 13 Lászlóffy Botond Balázs (UTE B) - (HOLD - fogás)
46:17 2p. 46:17 - 48:17 19 Pinczi Domonkos (Gepárd JE) - (KNEE - térdhasználat)
53:03 2p. 53:03 - 55:03 13 Kovács Péter (Gepárd JE) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
56:09 2p. 56:09 - 58:09 12 Gáspár Balázs (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
59:51 2p. 59:51 - 60:00 6 Balázs-Bécsi István (UTE B) - (ELBOW - könyökhasználat)

Gepárd JE

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
6 Schmidt Gergő D 2 0
12 Csontos Katalin F 1 2
13 Kovács Péter c F 1 4
14 Sipos András Miklós F 2 6
15 Molnár Bence F 1 2
16 Plajner Iván Miklós D 1 1
19 Pinczi Domonkos D 1 1
23 Farsang Noémi Eszter a F 3 0
24 Csontos László Menyhért D 3 1
25 Péter Csilla F 2 1
26 Frank Patrik D 2 2
27 Rácz Ákos F 3 3
30 Tamáska Roland Alex GK 1 0
34 Bocsor Péter GK 2 0
50 Angelusz Áron Manó F 3 0
57 Hrabák Mikes Milán a F 2 2
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Fekecs Norbert
Másodedző (AC) Doór András

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
2 Taskó Norbert Tibor c D 1 2
5 Nerada Márk F 2 3
6 Balázs-Bécsi István F 3 1
7 Bekó Lóránt F 1 7
9 Nagy András Áron A D 1 0
12 Gáspár Balázs C F 1 3
13 Lászlóffy Botond Balázs F 2 5
17 Lőrik Szabolcs Péter F 3 4
18 Révász Botond D 2 1
20 Nagy Zsombor F 2 3
23 Nikolov Martin Roland D 2 2
26 Faragó Mátyás D 3 0
27 Kucsma Richárd Gyula F 1 0
28 Nyitrai Olivér D 3 2
29 Szabó Sándor F 3 7
30 Remete Gergő GK 1 0
31 Majoros Dániel gk 0 0
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ványi Gergő
Másodedző (AC)