ifj Ocskay Gábor JA B - UTE B  
4:3 hu. (2:0, 0:1, 1:2, 1:0)

 
Eseménynapló:
2017.01.22 vasárnap - 13:00 - Székesfehérvár    U-16 Bajnokság - U16 178 - II. csoport
Játékvezető:  MAYER István      Vonalbíró:  Árkovics Gergő  Bencze Máté
 
Kapusok:
00:00 ifj Ocskay Gábor JA B kapus be: 1 Pesti József
00:00 UTE B kapus be: 1 Remete Gergő
30:49 UTE B kapus csere: 30 Majoros Dániel
61:32 ifj Ocskay Gábor JA B kapus ki  
61:32 UTE B kapus ki  
 
Időkérés:
51:53 ifj Ocskay Gábor JA B időkérés  
 
Gólok:       4:3 hu. (2:0, 0:1, 1:2, 1:0)
11:15 1:0 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 90 Csata Sebestyén      (60 Fekete Alex)
     (+: 1, 28, 60, 70, 77, 90)                  (-: 1, 5, 7, 26, 27, 29)
16:35 2:0 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 28 Szekeres Tamás      (90 Csata Sebestyén, 60 Fekete Alex)
     (+: 1, 28, 60, 70, 77, 90)                  (-: 1, 12, 15, 23, 26, 29)
34:47 2:1 UTE B gól: EQ 26 Ortenszky Tamás  
     (+: 30, 8, 16, 20, 26, 29)                  (-: 1, 10, 36, 48, 70, 77)
43:32 2:2 UTE B gól: EQ 5 Dömötör Bence Márk      (7 Bekó Lóránt, 3 Gáspár Balázs)
     (+: 30, 3, 5, 7, 8, 16)                  (-: 1, 2, 28, 47, 48, 82)
51:53 3:2 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 48 Gál Soma-Tamás      (47 Ambrus Csongor, 82 Horváth Imola)
     (+: 1, 2, 47, 48, 77, 82)                  (-: 30, 3, 5, 6, 7, 20)
58:24 3:3 UTE B gól: EQ 27 Kiglics Adrián      (20 Szabó Sándor)
     (+: 30, 12, 16, 20, 23, 27)                  (-: 1, 3, 28, 60, 77, 90)
61:32 4:3 ifj Ocskay Gábor JA B gól: EQ 60 Fekete Alex      (82 Horváth Imola)
     (+: 1, 34, 60, 82, -, -)                  (-: 30, 3, 17, 29, -, -)
 
Kiállítások: (2 - 64 - 2 - - - - = 68)      (6 - 62 - 4 - - - - = 72)
01:06 2p. 01:06 - 03:06 TEAM (UTE B) - (TOO-M - túl sok játékos)
04:28 2p. 04:28 - 06:28 17 Lőrik Szabolcs Péter (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
11:54 2p. 11:54 - 13:54 16 Kucsma Richárd Gyula (UTE B) - (HI-ST - magas bottal való játék)
11:54 2p. 11:54 - 13:54 36 Szabó Csaba (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ROUGH - durva játék)
21:45 2p. 21:45 - 23:45 10 Németh Kristóf (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ELBOW - könyökhasználat)
25:25 2p. 25:25 - 27:25 70 Seres Attila (ifj Ocskay Gábor JA B) - (INTRF - akadályozás)
28:00 2p. 28:00 - 30:00 17 Lőrik Szabolcs Péter (UTE B) - (SLASH - testreütés)
28:00 2p. 28:00 - 30:00 77 Molnár Gergő (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ROUGH - durva játék)
28:41 2p. 28:41 - 30:41 16 Kucsma Richárd Gyula (UTE B) - (None)
32:01 2p. 32:01 - 34:01 26 Ortenszky Tamás (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
32:01 2p. 32:01 - 34:01 28 Szekeres Tamás (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ROUGH - durva játék)
32:01 2p. 32:01 - 34:01 6 Nerada Márk (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
32:01 2p. 32:01 - 34:01 48 Gál Soma-Tamás (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ROUGH - durva játék)
35:44 2p. 35:44 - 37:44 28 Szekeres Tamás (ifj Ocskay Gábor JA B) - (KNEE - térdhasználat)
36:13 2p. 36:13 - 38:13 60 Fekete Alex (ifj Ocskay Gábor JA B) - (INTRF - akadályozás)
37:00 5p. 37:00 - 42:00 6 Nerada Márk (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
37:00 20p. 37:00 - 61:32 6 Nerada Márk (UTE B) - (GA-MI - végleges fegyelmi büntetés)
37:00 5p. 37:00 - 42:00 26 Ortenszky Tamás (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
37:00 20p. 37:00 - 61:32 26 Ortenszky Tamás (UTE B) - (GA-MI - végleges fegyelmi büntetés)
37:00 5p. 37:00 - 42:00 11 Szakács Bence (ifj Ocskay Gábor JA B) - (GA-MI - végleges fegyelmi büntetés)
37:00 20p. 37:00 - 61:32 11 Szakács Bence (ifj Ocskay Gábor JA B) - (GA-MI - végleges fegyelmi büntetés)
37:00 5p. 37:00 - 42:00 10 Németh Kristóf (ifj Ocskay Gábor JA B) - (ROUGH - durva játék)
37:00 20p. 37:00 - 61:32 10 Németh Kristóf (ifj Ocskay Gábor JA B) - (GA-MI - végleges fegyelmi büntetés)
37:00 2p. 37:00 - 39:00 TEAM (UTE B) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
38:52 2p. 38:52 - 40:52 20 Szabó Sándor (UTE B) - (DELAY - játék késleltetés)
53:05 2p. 53:05 - 55:05 16 Kucsma Richárd Gyula (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
53:37 2p. 53:37 - 55:37 82 Horváth Imola (ifj Ocskay Gábor JA B) - (INTRF - akadályozás)
54:50 2p. 54:50 - 56:50 12 Faragó Mátyás (UTE B) - (DELAY - játék késleltetés)

ifj Ocskay Gábor JA B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Pesti József GK 1 0
2 Nyíreti Áron F 4 2
3 Farkas Bence D 3 2
10 Németh Kristóf A F 2 0
11 Szakács Bence D 3 4
18 Jábor Bendegúz F 3 2
28 Szekeres Tamás F 1 8
34 Jenőfalvi Gergely D 1 2
36 Szabó Csaba C F 2 1
47 Ambrus Csongor F 3 3
48 Gál Soma-Tamás D 1 2
60 Fekete Alex F 1 6
70 Seres Attila A D 2 2
71 Komm Martin F 4 1
77 Molnár Gergő D 2 2
82 Horváth Imola F 3 1
88 Csibi Dániel F 2 1
90 Csata Sebestyén F 1 4
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ország Martin Péter
Másodedző (AC) Pukli Máté

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Remete Gergő GK 2 0
3 Gáspár Balázs A F 2 1
5 Dömötör Bence Márk F 1 2
6 Nerada Márk F 2 1
7 Bekó Lóránt F 1 3
8 Nagy András Áron a D 2 2
9 Nyitrai Olivér D 1 0
12 Faragó Mátyás D 3 0
15 Nagy Zsombor F 4 1
16 Kucsma Richárd Gyula D 1 1
17 Lőrik Szabolcs Péter F 3 0
20 Szabó Sándor F 2 0
21 Auer Olivér F 3 2
23 Nikolov Martin Roland F 3 0
26 Ortenszky Tamás C F 1 5
27 Kiglics Adrián D 2 2
29 Szűcs Anita D 3 4
30 Majoros Dániel GK 2 0
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ványi Gergő
Másodedző (AC)