UTE B - Dunaújvárosi Acélbikák  
1:2 bü. (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

 
Eseménynapló:
2017.01.29 vasárnap - 14:40 - Újpesti Jégcsarnok    U-16 Bajnokság - U16 191 - II. csoport
Játékvezető:  Timár Balázs      Vonalbíró:  Gyöngyösi Tamás  Soltész Áron
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 1 Anfang József Gábor
00:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus be: 92 Barna Bence
30:35 UTE B kapus csere: 30 Majoros Dániel
65:00 UTE B kapus ki  
65:00 Dunaújvárosi Acélbikák kapus ki  
 
Időkérés:
56:26 Dunaújvárosi Acélbikák időkérés  
 
Gólok:       1:2 bü. (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
24:01 0:1 Dunaújvárosi Acélbikák gól: EQ 80 Gulácsi Ábris  
     (+: 92, 5, 50, 80, -, -)                  (-: 1, 15, 17, 18, -, -)
46:25 1:1 UTE B gól: EQ 15 Németh József Roland      (21 Kiglics Adrián)
     (+: 30, 6, 8, 10, 15, 21)                  (-: 92, 4, 9, 12, 26, 33)
65:00 1:2 Dunaújvárosi Acélbikák gól: GWS 80 Gulácsi Ábris  
     (+: 80, -, -, -, -, -)                  (-: 30, -, -, -, -, -)
 
Kiállítások: (2 - 10 - 4 - - - - = 16)      (4 - 12 - 2 - - - - = 18)
12:49 2p. 12:49 - 14:49 80 Gulácsi Ábris (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HI-ST - magas bottal való játék)
15:34 2p. 15:34 - 17:34 99 Sztupa Aurél (Dunaújvárosi Acélbikák) - (SLASH - testreütés)
17:53 2p. 17:53 - 19:53 TEAM (UTE B) - (TOO-M - túl sok játékos)
22:29 2p. 22:29 - 24:29 19 Wolf Dominik (Dunaújvárosi Acélbikák) - (BOARD - palánkra lökés)
23:26 2p. 23:26 - 25:26 22 Szabó Sándor (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
23:26 2p. 23:26 - 25:26 11 Nerada Márk (UTE B) - (TRIP - gáncsolás)
23:43 2p. 23:43 - 25:43 8 Lódri Máté Gergő (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOLD - fogás)
26:51 2p. 26:51 - 28:51 5 Gebei Bence László (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
28:59 2p. 28:59 - 30:59 88 Marsiske Hunor Levente (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOOK - bottal akasztás)
31:47 2p. 31:47 - 33:47 22 Szabó Sándor (UTE B) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
36:35 2p. 36:35 - 38:35 88 Marsiske Hunor Levente (Dunaújvárosi Acélbikák) - (HOOK - bottal akasztás)
37:33 2p. 37:33 - 39:33 26 Csergő Péter (Dunaújvárosi Acélbikák) - (ROUGH - durva játék)
37:33 2p. 37:33 - 39:33 18 Hajzler István (UTE B) - (ROUGH - durva játék)
39:55 2p. 39:55 - 41:55 15 Németh József Roland (UTE B) - (CHARG - szabálytalan testjáték)
48:36 2p. 48:36 - 50:36 16 Kucsma Richárd Gyula (UTE B) - (INTRF - akadályozás)
53:34 2p. 53:34 - 55:34 5 Gebei Bence László (Dunaújvárosi Acélbikák) - (TRIP - gáncsolás)
58:38 2p. 58:38 - 60:38 TEAM (UTE B) - (TOO-M - túl sok játékos)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Anfang József Gábor GK 1 0
2 Zsigmond Ábel Balázs F 1 2
5 Dömötör Bence Márk F 2 4
6 Nyitrai Olivér D 2 0
7 Faragó Mátyás D 4 0
8 Nagy András Áron a D 2 1
9 Cselényi Viktória F 4 0
10 Gáspár Balázs F 2 0
11 Nerada Márk F 3 0
14 Nikolov Martin Roland D 3 1
15 Németh József Roland F 1 4
16 Kucsma Richárd Gyula D 1 3
17 Lőrik Szabolcs Péter F 4 1
18 Hajzler István C D 1 2
20 Nagy Zsombor F 4 0
21 Kiglics Adrián F 1 2
22 Szabó Sándor F 3 2
23 Páterka Lilla F 3 0
27 Szűcs Anita D 3 0
30 Majoros Dániel GK 2 0
31 Bekó Lóránt A F 2 2
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ványi Gergő
Másodedző (AC)

Dunaújvárosi Acélbikák

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
4 Károly Róbert Nikolasz F 3 2
5 Gebei Bence László D 1 1
7 Kovács László GK 0 0
8 Lódri Máté Gergő F 1 3
9 Márkus Márkó D 4 2
12 Jadlószki Máté Zoltán D 3 0
13 Linka Bence Benedek F 2 0
19 Wolf Dominik F 2 1
25 Vámos Alfréd Tibor D 2 1
26 Csergő Péter a D 3 0
33 Kis Bence F 2 3
38 Piszmann Máté F 3 0
50 Barna Dávid F 1 6
80 Gulácsi Ábris c F 1 7
88 Marsiske Hunor Levente a D 2 0
92 Barna Bence GK 1 0
96 Szabó-Sáfár Benedek F 3 0
99 Sztupa Aurél D 1 1
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Strenk Hunor
Edző (HC) Borbás Gergely
Másodedző (AC)