KMH - UTE B  
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

 
Eseménynapló:
2017.02.19 vasárnap - 16:50 - Tüskesátor    U-16 Bajnokság - U16 223 - II. csoport
Játékvezető:  Pálkövi Zsombor Tamás      Vonalbíró:  Sindel Bence  Kókai Márk
 
Kapusok:
00:00 KMH kapus be: 36 Horváth Vanessa
00:00 UTE B kapus be: 32 Majoros Dániel
60:00 KMH kapus ki  
60:00 UTE B kapus ki  
 
Gólok:       4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
34:39 1:0 KMH gól: EQ 3 Csibrák Attila  
     (+: 36, 3, 4, 25, 74, 76)                  (-: 32, 7, 11, 16, 20, 29)
38:57 1:1 UTE B gól: -1 6 Stollár Szabolcs Richárd  
     (+: 32, 6, 9, 21, 29, -)                  (-: 36, 9, 11, 22, 88, 95)
41:43 2:1 KMH gól: -1 73 Szabó-Temple Márk      (16 Gáspár Boldizsár)
     (+: 36, 10, 13, 16, 73, -)                  (-: 32, 7, 9, 20, 21, 27)
43:04 3:1 KMH gól: EQ 74 Tóth Keve Csongor      (76 Laczkovszki Ámon, 3 Csibrák Attila)
     (+: 36, 3, 4, 25, 74, 76)                  (-: 32, 3, 12, 13, 17, 29)
44:14 4:1 KMH gól: EQ 95 Bereczki Domonkos      (9 Hegedüs Martin)
     (+: 36, 9, 11, 22, 88, 95)                  (-: 32, 7, 9, 11, 16, 21)
 
Kiállítások: (4 - 6 - 2 - - - - = 12)      (2 - 6 - 0 - - - - = 8)
01:30 2p. 01:30 - 03:30 27 Faragó Mátyás (UTE B) - (HOOK - bottal akasztás)
02:39 2p. 02:39 - 04:39 88 Eperjessy Zsombor Hunor (KMH) - (TRIP - gáncsolás)
16:49 2p. 16:49 - 18:49 25 Holzer Bernadett (KMH) - (ELBOW - könyökhasználat)
24:08 2p. 24:08 - 26:08 4 Győrbíró Áron (KMH) - (TRIP - gáncsolás)
26:14 2p. 26:14 - 28:14 4 Győrbíró Áron (KMH) - (INTRF - akadályozás)
34:54 2p. 34:54 - 36:54 9 Gáspár Balázs (UTE B) - (CROSS - bottal lökés)
35:16 2p. 35:16 - 37:16 16 Kucsma Richárd Gyula (UTE B) - (CROSS - bottal lökés)
38:14 2p. 38:14 - 40:14 27 Faragó Mátyás (UTE B) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
39:48 2p. 39:48 - 41:48 76 Laczkovszki Ámon (KMH) - (UN-SP - sportszerűtlen magatartás)
52:11 2p. 52:11 - 54:11 74 Tóth Keve Csongor (KMH) - (SLASH - testreütés)

KMH

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
3 Csibrák Attila a D 1 6
4 Győrbíró Áron F 1 4
9 Hegedüs Martin F 3 0
10 Varjú-Bartal Levente F 2 2
11 Solymosi Patrik F 3 1
13 Ernyei Zoltán D 2 0
16 Gáspár Boldizsár D 2 4
22 Pudleiner Balázs Viktor D 3 2
25 Holzer Bernadett D 1 1
36 Horváth Vanessa GK 1 0
73 Szabó-Temple Márk F 2 2
74 Tóth Keve Csongor F 1 6
76 Laczkovszki Ámon a F 1 4
88 Eperjessy Zsombor Hunor c D 3 4
94 Belák Bence F 2 2
95 Bereczki Domonkos F 3 4
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ozsváth Ádám
Másodedző (AC) Dorner Benjámin

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
3 Holczmann Gergő D 3 0
6 Stollár Szabolcs Richárd F 1 4
7 Cselényi Viktória F 2 0
9 Gáspár Balázs c F 1 0
11 Nerada Márk a F 2 1
12 Jakab Zoltán Máté F 3 1
13 Páterka Lilla F 3 0
16 Kucsma Richárd Gyula a D 1 4
17 Sipos Marcell F 3 3
20 Nagy Zsombor F 2 2
21 Marton Zoltán D 1 1
23 Nikolov Martin Roland F 1 0
27 Faragó Mátyás D 2 1
29 Szűcs Anita D 2 1
32 Majoros Dániel GK 1 0
           
           
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Ványi Gergő
Másodedző (AC)