UTE B - MAC Budapest B  
7:0 (1:0, 3:0, 3:0) - 1:0

 
Eseménynapló:
2017.04.06 csütörtök - 18:40 - Újpesti Jégcsarnok    U-14 Bajnokság - U14 480 - 19. helyért
Játékvezető:  Pályi-Kiss Patrik  László Lóránt    Vonalbíró:    
 
Kapusok:
00:00 UTE B kapus be: 1 Erdei Krisztián Zsolt
00:00 MAC Budapest B kapus be: 50 Varga Marcell
60:00 UTE B kapus ki  
60:00 MAC Budapest B kapus ki  
 
Gólok:       7:0 (1:0, 3:0, 3:0) - 1:0
15:07 1:0 UTE B gól: +1 16 Klár Zalán Károly      (9 Sántha Viktor, 11 Sántha Botond)
     (+: 1, 8, 9, 11, 16, 23)                  (-: 50, 6, 84, 90, 94, -)
24:20 2:0 UTE B gól: EQ 16 Klár Zalán Károly      (9 Sántha Viktor, 4 Obsina Bálint)
     (+: 1, 4, 9, 14, 16, 22)                  (-: 50, 6, 8, 22, 56, 84)
28:34 3:0 UTE B gól: +1 9 Sántha Viktor      (16 Klár Zalán Károly)
     (+: 1, 4, 9, 11, 16, 23)                  (-: 50, 3, 25, 90, 94, -)
36:14 4:0 UTE B gól: +1 9 Sántha Viktor      (23 Erdődy Balázs)
     (+: 1, 4, 9, 11, 16, 23)                  (-: 50, 3, 25, 90, 94, -)
40:41 5:0 UTE B gól: +1 16 Klár Zalán Károly      (8 Királyfalvi Marcell Dávid, 10 Barta Ádám)
     (+: 1, 8, 10, 11, 16, 23)                  (-: 50, 3, 25, 90, 94, -)
54:46 6:0 UTE B gól: EQ 13 Bárdos Bendegúz      (9 Sántha Viktor)
     (+: 1, 3, 4, 9, 13, 14)                  (-: 50, 6, 46, 84, 90, 94)
56:59 7:0 UTE B gól: EQ 2 Zahorecz Bence      (15 Mizsei Dániel)
     (+: 1, 2, 11, 15, 17, 23)                  (-: 50, 3, 13, 22, 25, 56)
 
Kiállítások: (2 - 0 - 2 - - - - = 4)      (2 - 6 - 2 - - - - = 10)
13:57 2p. 13:57 - 15:07 46 Angyalfi Márk (MAC Budapest B) - (CROSS - bottal lökés)
16:53 2p. 16:53 - 18:53 15 Mizsei Dániel (UTE B) - (CROSS - bottal lökés)
27:25 2p. 27:25 - 28:34 6 Mihály Márton (MAC Budapest B) - (ROUGH - durva játék)
34:57 2p. 34:57 - 36:14 18 Szabados Zalán (MAC Budapest B) - (TRIP - gáncsolás)
39:51 2p. 39:51 - 40:41 20 Nagy Levente (MAC Budapest B) - (INTRF - akadályozás)
40:41 2p. 40:41 - 42:41 3 Kaltenecker Bence (MAC Budapest B) - (HOOK - bottal akasztás)
50:55 2p. 50:55 - 52:55 22 Rutz Dávid Csongor (UTE B) - (CLIPP - nyírás)

UTE B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
1 Erdei Krisztián Zsolt GK 1 0
2 Zahorecz Bence F 4 0
3 Holczmann Gergő D 3 0
4 Obsina Bálint F 4 0
5 Csajbók Levente F 3 0
6 Bogdány Kende Bence D 3 0
8 Királyfalvi Marcell Dávid F 1 0
9 Sántha Viktor F 2 0
10 Barta Ádám F 1 0
11 Sántha Botond D 1 0
13 Bárdos Bendegúz F 2 0
14 Tamás Zoltán A D 2 0
15 Mizsei Dániel F 4 0
16 Klár Zalán Károly a F 1 0
17 Jusztin Ábris F 3 0
21 Ipolyszögi Botond F 3 0
22 Rutz Dávid Csongor D 2 0
23 Erdődy Balázs c D 1 0
24 Vona Szabolcs Tibor F 2 0
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL) Mihály Jenő
Edző (HC) Sommer Tamás
Másodedző (AC)

MAC Budapest B

Mez Név C/A Poszt Sor Lövés
3 Kaltenecker Bence D 1 0
6 Mihály Márton D 3 0
8 Kővári András F 3 0
10 Straubinger Zoltán GK 0 0
13 Leitold Zsombor Zoltán F 1 0
18 Szabados Zalán F 2 0
20 Nagy Levente D 2 0
22 Wilhelem Péter F 3 0
25 Seréti Barnabás c D 1 0
28 Mozolai Blanka D 2 0
33 Császi Barnabás F 2 0
46 Angyalfi Márk F 2 0
50 Varga Marcell GK 1 0
56 Lázár Csenge A F 3 0
84 Huszár Gergely D 3 0
90 Molnár Zétény a F 1 0
94 Kárpáti Zalán Rudolf F 1 0
           
           
           
           
           
Hivatalos személyek Név
Csapatvezető (TL)
Edző (HC) Inglis Márton
Másodedző (AC) Lévai Pál