MINI BAJNOKSÁG 2013-2014

Sorsz. Dátum Idő Hazai - Vendég Eredmény (helyszí­n)
MINI1 2013.09.07 szombat 09:30 UTE - A Csoport (5 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI1 2013.09.07 szombat 09:30 A (2. csapat) - UTE x
MINI1 2013.09.07 szombat 09:30 A - Sportországi Cápák x
MINI1 2013.09.07 szombat 09:30 A - Vasas SC x
MINI1 2013.09.07 szombat 09:30 A - Miskolci Jegesmedvék x
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 UTE - B csoport (8 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 B (2. csapat) - UTE x
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 B (3. csapat) - UTE x
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 B - Miskolci Jegesmedvék x
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 B - Tisza Volán SC x
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 B - Dab.Docler HK x
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 B - Sportországi Cápák x
MINI1 2013.09.07 szombat 14:00 B - Vasas SC x
MINI3 2013.09.14 szombat 11:00 Dab.Docler HK - C csoport (5 csapat) Dunaújváros
MINI3 2013.09.14 szombat 11:00 C - Vasas SC x
MINI3 2013.09.14 szombat 11:00 C - KMH x
MINI3 2013.09.14 szombat 11:00 C (2. csapat) - KMH x
MINI3 2013.09.14 szombat 11:00 C - UTE x
MINI3 2013.09.14 szombat 13:30 Dab.Docler HK - B csoport (7 csapat) Dunaújváros
MINI3 2013.09.14 szombat 13:30 B - Sportországi Cápák x
MINI3 2013.09.14 szombat 13:30 B - HK Spartak x
MINI3 2013.09.14 szombat 13:30 B - KMH x
MINI3 2013.09.14 szombat 13:30 B - Jászberényi Fókák x
MINI3 2013.09.14 szombat 13:30 B - UTE x
MINI3 2013.09.14 szombat 13:30 B - Ferencvárosi TC x
MINI4 2013.09.14 szombat 14:00 Vasas SC - A csoport (4 csapat) Jégpalota
MINI4 2013.09.14 szombat 14:00 A - Sportországi Cápák x
MINI4 2013.09.14 szombat 14:00 A - UTE x
MINI4 2013.09.14 szombat 14:00 A (2. csapat) - UTE x
MINI2 2013.09.21 szombat 09:00 MJSZ - Jégkorong Fesztivál Jégpalota
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 UTE - C Csoport (8 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 C - Jégkert SE x
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 C - Gepárd JE x
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 C - Ferencvárosi TC x
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 C - White Sharks x
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 C - KMH x
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 C - MAC Budapest x
MINI9 2013.10.12 szombat 09:00 C - KSI x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 Tisza Volán SC - B csoport (11 csapat) Szeged
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - UTE x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B (2. csapat) - UTE x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - Ferencvárosi TC x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - Vasas SC x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B (2. csapat) - Vasas SC x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - Jászberényi Fókák x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - Gepárd JE x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - HK Spartak x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - Dab.Docler HK x
MINI5 2013.10.12 szombat 11:00 B - BALU-T x
MINI10 2013.10.26 szombat 09:00 UTE - A csoport (5 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI10 2013.10.26 szombat 09:00 A - MAC Budapest x
MINI10 2013.10.26 szombat 09:00 A - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI10 2013.10.26 szombat 09:00 A - Debreceni HK x
MINI10 2013.10.26 szombat 09:00 A - Győri ETO HC x
MINI 9 2013.10.26 szombat 10:00 KMH - B csoport (6 csapat) Esztergom-Tát
MINI 9 2013.10.26 szombat 10:00 B (2. csapat) - KMH x
MINI 9 2013.10.26 szombat 10:00 B - Ferencvárosi TC x
MINI 9 2013.10.26 szombat 10:00 B - Budai Bocsok x
MINI 9 2013.10.26 szombat 10:00 B - UTE x
MINI 9 2013.10.26 szombat 10:00 B - Tisza Volán SC x
MINI6 2013.10.26 szombat 10:01 Jégkert SE - C Csoport (4 csapat) Budai Jégpálya
MINI6 2013.10.26 szombat 10:01 C - Szigeti Bikák x
MINI6 2013.10.26 szombat 10:01 C - Miskolci Jegesmedvék x
MINI6 2013.10.26 szombat 10:01 C - HK Spartak x
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 KMH - B csoport (8 csapat) Tüskesátor
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 B - Sportországi Cápák x
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 B - Budai Bocsok x
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 B - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 B - UTE x
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 B - HK Spartak x
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 B - Vasas SC x
MINI11 2013.11.02 szombat 10:00 B - MAC Budapest x
MINI15 2013.11.09 szombat 08:45 Dab.Docler HK - B csoport (7 csapat) Dunaújváros
MINI15 2013.11.09 szombat 08:45 B - Ferencvárosi TC x
MINI15 2013.11.09 szombat 08:45 B - Tisza Volán SC x
MINI15 2013.11.09 szombat 08:45 B - Vasas SC x
MINI15 2013.11.09 szombat 08:45 B - UTE x
MINI15 2013.11.09 szombat 08:45 B - Jégkert SE x
MINI15 2013.11.09 szombat 08:45 B - KMH x
MINI7 2013.11.09 szombat 09:00 White Sharks - C Csoport (4 csapat) Kőbánya
MINI7 2013.11.09 szombat 09:00 C - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI7 2013.11.09 szombat 09:00 C - KMH x
MINI7 2013.11.09 szombat 09:00 C - Vasas SC x
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 UTE - B csoport (8 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 B - MTK x
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 B - Budai Bocsok x
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 B - KMH x
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 B (2. csapat) - KMH x
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 B - Sportországi Cápák x
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 B - Debreceni HK x
MINI13 2013.11.16 szombat 10:30 B - Gepárd JE x
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 Dab.Docler HK - B csoport (8 csapat) Dunaújváros
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 B - Vasas SC x
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 B - Jászberényi Fókák x
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 B - UTE x
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 B - HK Spartak x
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 B - Sportországi Cápák x
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 B (2. csapat) - Vasas SC x
MINI16 2013.11.23 szombat 09:00 B (2. csapat) - Dab.Docler HK x
MINI8 2013.11.23 szombat 11:00 Kaposvár HC - C Csoport (3 csapat) Kaposvár
MINI8 2013.11.23 szombat 11:00 C - BALU-T x
MINI8 2013.11.23 szombat 11:00 C - Zalai Titánok x
MINI14 2013.11.30 szombat 10:00 C - Vasas SC x
MINI14 2013.11.30 szombat 10:00 KMH - C Csoport (4 csapat) Esztergom-Tát
MINI14 2013.11.30 szombat 10:00 C - UTE x
MINI14 2013.11.30 szombat 10:00 C - Szigeti Bikák x
MINI17 2013.12.07 szombat 10:00 Jégkert SE - C Csoport (4 csapat) Budai Jégpálya
MINI17 2013.12.07 szombat 10:00 C - KMH x
MINI17 2013.12.07 szombat 10:00 C - Tisza Volán SC x
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 MJSZ - Fesztivál (7 csapat) Városligeti Műjégpálya
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 A - Sportországi Cápák x
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 A - MAC Budapest x
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 A - Debreceni HK x
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 A - Miskolci Jegesmedvék x
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 A - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 A - UTE x
MINI19 2013.12.14 szombat 09:00 A - Győri ETO HC x
MINI20 2013.12.21 szombat 10:00 BALU-T - C Csoport (3 csapat) Szekszárd
MINI20 2013.12.21. szombat 10:00 C - Kaposvár HC x
MINI20 2013.12.21. szombat 10:00 C - HK Spartak x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 UTE - B csoport (9 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B (2. csapat) - UTE x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B - Budai Bocsok x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B - Gepárd JE x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B - MTK x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B - Jászberényi Fókák x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B - KMH x
MINI21 2014.01.04 szombat 11:30 B - Ferencvárosi TC x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 MAC Budapest - A-B-C Csoport (18 csapat) Kisstadion
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C (2. csapat) - MAC Budapest x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Vasas SC x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C (2. csapat) - Vasas SC x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Sportországi Cápák x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - KMH x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - UTE x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - HK Spartak x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Debreceni HK x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C (3. csapat) - Debreceni HK x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Miskolci Jegesmedvék x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C (2. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C (3. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Budai Bocsok x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Tisza Volán SC x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C - Ferencvárosi TC x
MINI22 2014.01.11 szombat 09:00 A-B-C (2. csapat) - Debreceni HK x
MINI24 2014.01.11 szombat 09:01 Veszprémi Jéglovagok - C Csoport (4 csapat) Veszprém
MINI24 2014.01.11 szombat 09:01 C - BALU-T x
MINI24 2014.01.11 szombat 09:01 C - Dab.Docler HK x
MINI24 2014.01.11 szombat 09:01 C - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI25 2014.01.18 szombat 09:00 Kazincbarcikai Ördögök - C Csoport (7 csapat) Kazincbarcika
MINI25 2014.01.18 szombat 09:00 C - Vasas SC x
MINI25 2014.01.18 szombat 09:00 C (2. csapat) - Vasas SC x
MINI25 2014.01.18 szombat 09:00 C - Miskolci Jegesmedvék x
MINI25 2014.01.18 szombat 09:00 C (2. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI25 2014.01.18 szombat 09:00 C (3. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI25 2014.01.18 szombat 09:00 C - Egri Vitézek x
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 Tatabányai PTSE Polipok - C Csoport (8 csapat) Tatabánya
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 C - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 C - Gepárd JE x
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 C - KMH x
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 C (2.csapat) - KMH x
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 C (3.csapat) - KMH x
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 C - Vasas SC x
MINI27 2014.01.25 szombat 09:45 C - Veszprémi Jéglovagok x
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 Sportországi Cápák - B csoport (8 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 B - Jégkert SE x
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 B - Gepárd JE x
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 B - Egerszegi Titánok X
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 B - UTE x
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 B - Ferencvárosi TC x
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 B - Miskolci Jegesmedvék x
MINI26 2014.01.25 szombat 12:30 B - Jászberényi Fókák x
MINI28 2014.02.01 szombat 10:00 BALU-T - C Csoport (4 csapat) Baja
MINI28 2014.02.01 szombat 10:00 C (2. csapat) - BALU-T x
MINI28 2014.02.01 szombat 10:00 C - Veszprémi Jéglovagok x
MINI28 2014.02.01 szombat 10:00 C - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI30 2014.02.08 szombat 09:00 Szabolcsi Sólymok - C csoport (5 csapat) Nyíregyháza
MINI30 2014.02.08 szombat 09:00 C - Kazincbarcikai Ördögök x
MINI30 2014.02.08 szombat 09:00 C - Debreceni HK x
MINI30 2014.02.08 szombat 09:00 C - Miskolci Jegesmedvék x
MINI30 2014.02.08 szombat 09:00 C (2. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 Jászberényi Fókák - B csoport (8 csapat) Jászberény
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 B (2. csapat) - Jászberényi Fókák x
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 B - Táti Tigrisek x
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 B - Debreceni HK x
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 B (2. csapat) - UTE x
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 B - HK Spartak x
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 B - Vasas SC x
MINI29 2014.02.08 szombat 09:30 B - UTE x
MINI31 2014.02.08 szombat 10:00 Jégkert SE - B csoport (4 csapat) Budai Jégpálya
MINI31 2014.02.08 szombat 10:00 B - Sportországi Cápák x
MINI31 2014.02.08 szombat 10:00 B - Vasas SC x
MINI31 2014.02.08 szombat 10:00 B - Miskolci Jegesmedvék x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 KMH - C Csoport (9 csapat) Tüskesátor
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C (2. csapat) - KMH x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C - White Sharks x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C - Ferencvárosi TC x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C - MAC Budapest x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C - Szigeti Bikák x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C - Tatabányai PTSE Polipok x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C - UTE x
MINI32 2014.02.08 szombat 11:10 C - KSI x
MINI36 2014.02.15 szombat 09:00 Egri Vitézek - C Csoport (3 csapat) Eger
MINI36 2014.02.15 szombat 09:00 C - Szabolcsi Sólymok x
MINI36 2014.02.15 szombat 09:00 C - Kazincbarcikai Ördögök x
MINI35 2014.02.15 szombat 09:01 Szigeti Bikák - C Csoport (2 csapat) Szigetszentmiklós
MINI35 2014.02.15 szombat 09:01 C - MAC Budapest x
MINI34 2014.02.15 szombat 09:30 Győri ETO HC - A csoport (5 csapat) Győr
MINI34 2014.02.15 szombat 09:30 A - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI34 2014.02.15 szombat 09:30 A - Vasas SC x
MINI34 2014.02.15 szombat 09:30 A - Sportországi Cápák x
MINI34 2014.02.15 szombat 09:30 A - UTE x
MINI18 2014.02.15 szombat 09:31 Vasas SC - B Csoport (6 csapat) Jégpalota
MINI18 2014.02.15 szombat 09:31 B - Táti Tigrisek x
MINI18 2014.02.15 szombat 09:31 B - KSI x
MINI18 2014.02.15 szombat 09:31 B - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI18 2014.02.15 szombat 09:31 B - UTE x
MINI18 2014.02.15 szombat 09:31 B - Jászberényi Fókák x
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 Budai Bocsok - B csoport (8 csapat) Tüskesátor
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 B - KMH x
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 B - Tisza Volán SC x
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 B - UTE x
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 B - Sportországi Cápák x
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 B - Jégkert SE x
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 B - White Sharks x
MINI33 2014.02.15 szombat 13:30 B (2. csapat) - KMH x
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 Vasas SC - C Csoport (8 csapat) Jégpalota
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 C - UTE x
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 C - BALU-T x
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 C - White Sharks x
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 C - Ferencvárosi TC x
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 C - KMH x
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 C - Tatabányai PTSE Polipok x
MINI39 2014.02.22 szombat 09:30 C - Szigeti Bikák x
MINI37 2014.02.22 szombat 10:00 Debreceni HK - A-B Csoport (7 csapat) Debrecen
MINI37 2014.02.22 szombat 10:00 A-B (2. csapat) - Debreceni HK x
MINI37 2014.02.22 szombat 10:00 A-B - Sportországi Cápák x
MINI37 2014.02.22 szombat 10:00 A-B (2. csapat) - Sportországi Cápák x
MINI37 2014.02.22 szombat 10:00 A-B - Miskolci Jegesmedvék x
MINI37 2014.02.22 szombat 10:00 A-B (2. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI37 2014.02.22 szombat 10:00 A-B - Jászberényi Fókák x
MINI38 2014.02.22 szombat 12:30 Gepárd JE - B Csoport (6 csapat) Gepárd Jégcsarnok
MINI38 2014.02.22 szombat 12:30 B - Vasas SC x
MINI38 2014.02.22 szombat 12:30 B - UTE x
MINI38 2014.02.22 szombat 12:30 B - Táti Tigrisek x
MINI38 2014.02.22 szombat 12:30 B - Budai Bocsok x
MINI38 2014.02.22 szombat 12:30 B - BALU-T x
MINI42 2014.03.01 szombat 09:00 C - Ferencvárosi TC x
MINI42 2014.03.01 szombat 09:00 C - Dab.Docler HK x
MINI42 2014.03.01 szombat 09:00 C - KMH x
MINI42 2014.03.01 szombat 09:00 White Sharks - C Csoport (4 csapat) Kőbánya
MINI23 2014.03.01 szombat 14:00 KSI - C Csoport (6 csapat) Jégpalota
MINI23 2014.03.01 szombat 14:00 C - Táti Tigrisek x
MINI23 2014.03.01 szombat 14:00 C - Tatabányai PTSE Polipok x
MINI23 2014.03.01 szombat 14:00 C - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI23 2014.03.01 szombat 14:00 C - UTE x
MINI23 2014.03.01 szombat 14:00 C - ESMTK x
MINI40 2014.03.02 vasárnap 12:30 Sportországi Cápák - A Csoport (6 csapat) Újpesti Jégcsarnok
MINI40 2014.03.02 vasárnap 12:30 A - Vasas SC x
MINI40 2014.03.02 vasárnap 12:30 A - UTE x
MINI40 2014.03.02 vasárnap 12:30 A - KMH x
MINI40 2014.03.02 vasárnap 12:30 A - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI40 2014.03.02 vasárnap 12:30 A (2. csapat) - UTE x
MINI46 2014.03.08 szombat 09:00 C - BALU-T x
MINI46 2014.03.08 szombat 09:00 Gemenci Sólymok - C Csoport (4 csapat) Szekszárd
MINI46 2014.03.08 szombat 09:00 C - Kaposvár HC x
MINI46 2014.03.08 szombat 09:00 C (2. csapat) - Kaposvár HC x
MINI47 2014.03.08 szombat 12:30 Gepárd JE - C Csoport (6 csapat) Gepárd Jégcsarnok
MINI47 2014.03.08 szombat 12:30 C - Szigeti Bikák x
MINI47 2014.03.08 szombat 12:30 C - Veszprémi Jéglovagok x
MINI47 2014.03.08 szombat 12:30 C - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI47 2014.03.08 szombat 12:30 C - Egri Vitézek x
MINI47 2014.03.08 szombat 12:30 C - Vasas SC x
MINI48 2014.03.08 szombat 13:00 MTK - B Csoport (8 csapat) Pesterzsébet
MINI48 2014.03.08 szombat 13:30 B - UTE x
MINI48 2014.03.08 szombat 13:30 B - KMH x
MINI48 2014.03.08 szombat 13:30 B - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI48 2014.03.08 szombat 13:30 B - Tisza Volán SC x
MINI48 2014.03.08 szombat 13:30 B (2. csapat) - KMH x
MINI48 2014.03.08 szombat 13:30 B - Ferencvárosi TC x
MINI48 2014.03.08 szombat 13:30 B - Sportországi Cápák x
MINI44 2014.03.15 szombat 10:00 C - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI44 2014.03.15 szombat 10:00 Veszprémi Jéglovagok - C Csoport (4 csapat) Veszprém
MINI44 2014.03.15 szombat 10:00 C (2. csapat) - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI44 2014.03.15 szombat 10.00 C (2. csapat) - Veszprémi Jéglovagok x
MINI45 2014.03.15 szombat 13:30 ESMTK - C Csoport (7 csapat) Pesterzsébet
MINI45 2014.03.15 szombat 13:30 C - Vasas SC x
MINI45 2014.03.15 szombat 13:30 C - White Sharks x
MINI45 2014.03.15 szombat 13:30 C - UTE x
MINI45 2014.03.15 szombat 13:30 C (2. csapat) - UTE x
MINI45 2014.03.15 szombat 13:30 C - Táti Tigrisek x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C - Sportországi Cápák x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C (4. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 Miskolci Jegesmedvék - A-C Csoport (12 csapat) Miskolci Jégcsarnok
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C (2. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C (3. csapat) - Miskolci Jegesmedvék x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C - Kazincbarcikai Ördögök x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C - Egri Vitézek x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C - Táti Tigrisek x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C - Szabolcsi Sólymok x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C - Debreceni HK x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C (2. csapat) - Debreceni HK x
MINI49 2014.03.22 szombat 10:00 A-C (3. csapat) - Debreceni HK x
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 Ferencvárosi TC - B Csoport (8 csapat) Pesterzsébet
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 B - Vasas SC x
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 B - Budai Bocsok x
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 B - Jászberényi Fókák x
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 B - Tisza Volán SC x
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 B - KMH x
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 B - UTE x
MINI51 2014.03.22 szombat 12:30 B (2. csapat) - UTE x
MINI52 2014.03.29 szombat 11:00 ifj Ocskay Gábor JA - B csoport Székesfehérvár
MINI52 2014.03.29 szombat 11:00 B (2. csapat) - ifj Ocskay Gábor JA x
MINI52 2014.03.29 szombat 11:00 B - Sportországi Cápák x
MINI52 2014.03.29 szombat 11:00 B - Szombathelyi Pingvinek x
MINI52 2014.03.29 szombat 11:00 B - BALU-T x
MINI53 2014.04.05 szombat 11:00 ifj Ocskay Gábor JA - A Csoport Székesfehérvár
MINI53 2014.04.05 szombat 11:00 A - MAC Budapest x
MINI53 2014.04.05 szombat 11:00 A - Sportországi Cápák x
MINI53 2014.04.05 szombat 11:00 A - UTE x
MINI53 2014.04.05 szombat 11:00 A - Győri ETO HC x
MINI54 2014.05.11 vasárnap 10:00 KMH - C Csoport Tüskesátor
MINI54 2014.05.11 vasárnap 10:00 C (2. csapat) - KMH x
MINI54 2014.05.11 vasárnap 10:00 C - Jégkert SE x
MINI54 2014.05.11 vasárnap 10:00 C - Táti Tigrisek x
MINI54 2014.05.11 vasárnap 10:00 C - Szigeti Bikák x
MINI54 2014.05.11 vasárnap 10:00 C (3. csapat) - KMH x
MINI50 2014.05.17 szombat 12:30 Pesterzsébeti Farkasok - B-C Csoport Pesterzsébet
MINI50 2014.05.17 szombat 12:30 B-C (2. csapat) - Pesterzsébeti Farkasok x
MINI50 2014.05.17 szombat 12:30 B-C - Sportországi Cápák x
MINI50 2014.05.17 szombat 12:30 B-C - Gepárd JE x
MINI50 2014.05.17 szombat 12:30 B-C - Táti Tigrisek x
MINI50 2014.05.17 szombat 12:30 B-C - ESMTK x
MINI50 2014.05.17 szombat 12:30 B-C - Ferencvárosi TC x